Strona główna » Nowosci » Test IQ (wizualny): Zlokalizuj 5 różnic na obrazku w ciągu 15 sekund, 85% uczestników nie zaliczyło testu!

Test IQ (wizualny): Zlokalizuj 5 różnic na obrazku w ciągu 15 sekund, 85% uczestników nie zaliczyło testu!

Sprawdź swój poziom IQ i umiejętności obserwacji dzięki temu wizualnemu testowi IQ.

Dzisiejsza zagadka wizualna sprawdzi Twoje umiejętności intelektualne i obserwacyjne. Wyzwanie polega na porównaniu dwóch obrazów, które wydają się być identyczne i znalezieniu 5 różnic. Jeśli jesteś pewny swoich możliwości, ten test IQ wizualnego jest dla Ciebie.

Znajdź 5 różnic na obrazku w ciągu 15 sekund

Zagadka wizualna jest bardzo prosta, wystarczy znaleźć 5 różnic w przedstawionym nam obrazku. Aby doprawić wyzwanie, musisz je rozwiązać w czasie krótszym niż 15 sekund. Obraz przedstawia zdjęcie czteroosobowej rodziny: dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Jeśli w tym czasie uda Ci się znaleźć 5 różnic na obrazku, udowodnisz, że masz wyjątkowe zdolności plastyczne.

© Grudna

 

Aby sobie pomóc, rozważ odizolowanie się w spokojnym miejscu. Musisz wyeliminować wszystkie źródła hałasu lub rozproszenia uwagi, aby pomóc Ci się skoncentrować. Relaksująca i komfortowa atmosfera pomoże Ci rozwiązać wizualną zagadkę w 15 sekund. Postaraj się również zrelaksować, aby lepiej dostrzec różnice między dwoma obrazami.

Odpowiedź na zagadkę wizualną

Czy rozwiązałeś zagadkę wizualną w czasie krótszym niż 15 sekund? Gratuluję, masz bardzo przenikliwy zmysł obserwacji. Dla tych, którym się nie udało, nie zniechęcajcie się, ten wizualny test IQ jest trudniejszy niż wygląda i niewielu osobom udało się znaleźć rozwiązanie. Możesz spróbować rozwiązać inne zagadki wizualne, które pomogą Ci udoskonalić swoje umiejętności.

Możesz spojrzeć na poprawiony obraz, aby lepiej zrozumieć, gdzie jest 5 różnic. Oto wyjaśnienie tej zagadki.

© Grudna

 

  • Błąd 1: Jest na plecaku chłopca. Jeśli przyjrzysz się dokładnie, zauważysz, że jest różnica w kolorze.
  • Błąd 2: Jest na plecaku matki. Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz zobaczyć, że jest mały zamek błyskawiczny, który znika z jednego zdjęcia na drugie.
  • Błąd 3: Jest na małej dziewczynce. Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz zauważyć, że pozycja jej dłoni nieco się zmienia.
  • Błąd 4: Jest na ojca rodziny. Zauważ, że pozycja jego przedniej stopy jest inna na zdjęciach.
  • Błąd 5: Wciąż jest na ojca rodziny. Przyjrzyj się dokładnie jego twarzy. Widać, że jego uszy nie są takie same na obu zdjęciach.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.