Strona główna » Nowosci » Test IQ (wizualny): Czy uda Ci się ustalić, co jest nie tak z tym obrazkiem?

Test IQ (wizualny): Czy uda Ci się ustalić, co jest nie tak z tym obrazkiem?

Rozwiąż tę wizualną zagadkę, aby dowiedzieć się, czy masz jaśniejszy niż przeciętny umysł.

Ta wizualna zagadka jest dla geniuszy, gdyż tylko najostrzejsze umysły mogły ją przejść. Dzisiejszy test IQ wystawi na próbę Twoją zręczność i umiejętność obserwacji. Chodzi o to, by znaleźć różnice w ilustracjach, nie pomijając żadnej.

Prezentacja zagadki wizualnej: znajdź różnice na obrazku

Wizualne zagadki przeszły wirusowo w Internecie. Pomagają one wyostrzyć wzrok i umysł, aby mogły osiągnąć swój szczyt. Zaletą tego rodzaju testu jest to, że można w niego grać z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami. Pozwoli Wam to na wspólną zabawę, a jednocześnie stanie się niesamowitą rywalizacją o to, kto będzie najszybszy.

Wyzwanie polega na jak najszybszym znalezieniu różnic na obrazku. Masz mniej niż 30 sekund na ich znalezienie bez zaglądania do odpowiedzi. Aby pomóc, musisz uważnie przyjrzeć się obrazowi, aby znaleźć mały szczegół, który jest zły.

Zdjęcie przedstawia cztery kobiety w salonie fryzjerskim, z których dwie są klientkami, a pozostałe dwie są fryzjerkami. Wyzwaniem jest odnalezienie ich w wyznaczonym czasie (30 sekund).

© Grudna

 

Rozwiązanie zadania: znajdź różnice w obrazie

Czy ta wizualna łamigłówka okazała się łatwa? Dobra robota, musisz mieć bardzo ostry umysł i zmysł obserwacji. Dla tych, którym się nie udało, oto wyjaśnienia i obrazek z odpowiedzią.

  • Oto rozwiązanie: leży ono po stronie refleksji klienta. Zauważ, że odbicia dwóch klientów zostały odwrócone.

Jeśli jesteś zainteresowany tym rodzajem wizualnej układanki, możesz spróbować kilku trudniejszych, aby wyostrzyć swoje umiejętności obserwacji. Możesz też skusić się na nasze różne testy osobowości.

© Grudna

 

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.