Strona główna » Nowosci » Test IQ (wizualny): Czy będziesz w stanie wyróżnić unikalną różnicę między dwoma obrazami? Udało się to tylko 1% stażystów.

Test IQ (wizualny): Czy będziesz w stanie wyróżnić unikalną różnicę między dwoma obrazami? Udało się to tylko 1% stażystów.

Odkąd wyzwania wizualne stały się tak powszechne na portalach społecznościowych, rozwiązywanie ich stało się jedną z Twoich ulubionych rozrywek? Masz rację, że warto się nimi cieszyć, bo są dobrym sposobem na sprawdzenie się i dobrą zabawę. Ten test IQ, na przykład, jest jednym z najtrudniejszych i najciekawszych quizów, które bardzo niewiele osób miało zasługę zdać. Trudności? To ograniczenie czasowe (5 sekund), choć trzeba znaleźć tylko jedną różnicę na obrazku.

Potrzebujesz wskazówki, jak zdać ten test IQ?

Jak w przypadku każdego wyzwania wizualnego, ważne jest, abyś się skoncentrował. Musisz nauczyć się skupiać swoją uwagę na każdym szczególe dwóch przedstawionych figur. Otwórz szeroko oczy i spróbuj porównać każdy element obu obrazów. Jeśli to konieczne, postaw się w takiej sytuacji. Postaraj się zebrać myśli, stojąc w ciszy i z dala od wszelkich zakłóceń hałasu.

Sprostanie i zaliczenie tego wyzwania może pokazać, jak dobry jest Twój wzrok, refleks wzrokowy i umiejętność obserwacji.

W tym teście będziesz musiał szukać tylko jednej różnicy, ale w ciągu 5 sekund. Po tym krótkim czasie będzie to oznaczało, że nie udało się.

© Grudna

 

Odpowiedź na test IQ

Czy wiesz, co wyróżnia to wyzwanie umysłowe? Jest to niezwykle trudne, choć trzeba znaleźć tylko jedną różnicę. Tylko 1% osób, które spróbowały szczęścia zlokalizowało różnicę.

Czy chcesz być jednym z nich? Możesz, jeśli udało ci się znaleźć wymagany element. Jeśli tak, to możesz być z siebie dumny. Wydaje się, że masz bioniczne oczy zdolne do wykrywania najdrobniejszych i najbardziej subtelnych szczegółów najbardziej złożonych obrazów.

W innym przypadku nie jest to nic wielkiego i nie określa w żaden sposób twojej inteligencji. Jest to test, którego wyniki nie są kategoryczne. Podajemy odpowiedź na ten mentalny quiz.

Różnica, którą należy znaleźć, to pająk po prawej stronie kurczaka. Na jednym zdjęciu wyraźnie ma 8 nóg. W drugiej, wydaje się, że stracił jednego.

© Grudna

 

Jeśli spodobał Ci się ten test, możesz dowiedzieć się o nim więcej na Grudna. Sprawdź swoje umiejętności wizualne ponownie, próbując naszych innych testów IQ. Będzie to dobra okazja do lepszej zabawy, ale także do ćwiczeń. Przyzwyczajenie się do tego rodzaju quizu pozwoli Ci następnym razem wygrać z łatwością.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.