Strona główna » Nowosci » Test IQ: Tylko obserwator potrafi w ciągu kilku sekund zauważyć 3 różnice w pracach dzieci.

Test IQ: Tylko obserwator potrafi w ciągu kilku sekund zauważyć 3 różnice w pracach dzieci.

Jeśli jesteś dobrym obserwatorem, jak najszybciej podejmij wyzwanie wizualne!

Dziś oferujemy Wam możliwość sprawdzenia ostrości widzenia przy okazji dobrej zabawy. To także fajny sposób na wyostrzenie wzroku. W tym teście oka, zaliczenie wyzwania oznacza, że jesteś wybitnym obserwatorem.

Test oka: „Jakie są 3 różnice między tymi dwoma obrazkami?

Dzisiejszy test na oczy to gra różnic. Dlatego, aby odnieść sukces, będziesz musiał użyć swojego orlego oka i pamięci wzrokowej. Dobrzy obserwatorzy nie powinni mieć problemów ze skupieniem się na szczegółach. A co z tobą?

Na poniższym obrazku widać dwa niemal identyczne zdjęcia dwóch młodych wolontariuszy zbierających śmieci. Obrazy nie są całkiem takie same, są różnice, które tylko uważne oko może dostrzec.

W sumie są to 3 błędy, które musisz zidentyfikować. Twoim wyzwaniem będzie zidentyfikowanie ich w ciągu zaledwie 14 sekund. Spróbuj znaleźć różnice, zanim skończy się czas. Zauważ, że w normalnych warunkach ta gra błędów jest zakończona w 60 sekund.

Test IQ: Odpowiedzi do testu

Czy udało Ci się znaleźć 3 różnice na dwóch zdjęciach? Ile czasu zajęło Ci znalezienie różnic? Jeśli pobiłeś rekord 14 sekund, brawo! Oznacza to, że masz wysoko rozwinięty zmysł obserwacji, do tego stopnia, że nie umknął Ci żaden szczegół na tych dwóch zdjęciach.

Jeśli 60 sekund nie wystarczyło Ci nawet na znalezienie różnic, poćwicz z innymi grami wizualnymi na naszej stronie.

Rozwiązanie:

Powinnaś była zauważyć ułożenie stopy dziewczynki, a następnie kształt pazura między rękami chłopca. Wreszcie trzecia różnica to odbicie na czapce dziewczyny. Spójrz na poniższy obrazek, aby zobaczyć te szczegóły.

Jeśli chcesz łatwo odnieść sukces w grach wizualnych i stać się dobrym obserwatorem, zacznij od nauki dobrej koncentracji. Musisz popracować nad cierpliwością i szybkością myślenia. Należy wtedy regularnie podejmować wyzwania wizualne! Odwiedź naszą stronę, aby odkryć dziesiątki testów wizualnych wszelkiego rodzaju i dla wszystkich poziomów!

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.