Strona główna » Nowosci » Test IQ: tylko 1% ludzi potrafi dostrzec 3 różnice na zdjęciu dziewczyny składającej ubrania w ciągu 15 sekund.

Test IQ: tylko 1% ludzi potrafi dostrzec 3 różnice na zdjęciu dziewczyny składającej ubrania w ciągu 15 sekund.

Udowodnij, że masz zręczny umysł i uwagę na szczegóły, rozwiązując to wizualne wyzwanie w zaledwie 15 sekund!

Czy jesteś jedną z tych osób, które wiedzą, że gry wizualne w sieci mogą naprawdę pomóc Ci sprawdzić swoją inteligencję? Jeśli tak, to dzisiejsze wyzwanie wizualne jest dla Ciebie, bo jest jednym z najtrudniejszych, jakie mamy do zaoferowania. Jeśli uważasz, że ten test IQ nie działa, to tylko 1% był w stanie go rozwiązać i pochwalić się, że jest dobrym obserwatorem. Dlaczego nie sprawdzić również swoich umiejętności intelektualnych?

Test IQ: „Znajdź 3 różnice na obrazkach

Jeśli jesteście stałymi bywalcami gier wizualnych i testów IQ, to powinniście wiedzieć, że ten, który dziś zaproponujemy, nie będzie taki łatwy do rozwiązania. Aby odnieść sukces, będziesz musiał wykorzystać swoją pełną uwagę i umiejętność patrzenia poza szczegóły. Jesteście gotowi? Zaczynajmy! Na poniższych dwóch zdjęciach widać dziewczynkę składającą swoje ubrania. Te dwa zdjęcia nie są identyczne, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie tak samo. Przez 15 sekund i nie więcej trzeba znaleźć błędy, które je różnicują. W sumie są trzy.

Test IQ: odpowiedzi na wyzwanie

To wszystko, limit czasu się skończył i nie wolno zmieniać odpowiedzi ani kontynuować poszukiwań. Teraz czas sprawdzić, czy masz duże zdolności obserwacyjne i orli wzrok. Czy znalazłeś właściwe 3 odpowiedzi? Sprawdźcie to w poniższym rozwiązaniu.

Rozwiązanie: Jeśli uważnie przyjrzałeś się dwóm zdjęciom, powinieneś był zauważyć te trzy różnice: pierwsza to szary T-shirt, którego brakuje pod stosem ubrań do złożenia, druga – na szufladzie do przechowywania, a ostatnia – na spódnicy dziewczyny.

Jeśli udzieliłeś prawidłowych odpowiedzi, to gratulujemy, bo rzeczywiście jesteś osobą o wysokim zmyśle obserwacji. Oprócz inteligencji, jesteś również bardzo dokładny i szybki w dostrzeganiu drobnych szczegółów.

Jeśli nie zdałeś egzaminu, to niestety, ale nadal musisz trenować swój mózg i ostrość widzenia. Nie martw się, możesz poprawić i bawić się z naszymi różnymi rodzajami testów IQ.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.