Strona główna » Nowosci » Test IQ: To jest tak trudne, że tylko geniusz może odróżnić te dwa rodzinne zdjęcia

Test IQ: To jest tak trudne, że tylko geniusz może odróżnić te dwa rodzinne zdjęcia

Przygotuj się na emocje związane z tym nowym i wymagającym testem IQ.

Ten test IQ jest niewątpliwie tak trudny do przejścia, że tylko nieliczni uprzywilejowani są w stanie go rozwiązać. Nie dość, że ukryte różnice są trudne do znalezienia, to jeszcze czas przeznaczony na rozwiązanie wyzwania jest bardzo krótki. Jeśli uda Ci się ukończyć ten test, będzie to dowód na to, jak bardzo jesteś mądry.

Jak zdać test IQ

Jest to test na inteligencję, który polega na porównaniu dwóch mniej lub bardziej identycznych obrazków i zlokalizowaniu 3 elementów, które je odróżniają. W tym wyzwaniu musisz porównać obrazy szczęśliwej rodziny dobrze bawiącej się w salonie przed grą wideo. Mężczyźni w rodzinie bawią się z kontrolerem w ręku, a kobiety bawią się oglądając grę wideo, w którą się gra.

W tym teście IQ będziesz miał tylko 10 sekund na znalezienie różnic. Jest to bardzo krótki czas i sprawia, że gra jest bardzo trudna. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, będziesz musiał zwracać uwagę i przede wszystkim mieć wystarczająco bystre oko. Aby to zrobić, staraj się skoncentrować jak najwięcej z dala od hałaśliwych środowisk i rozproszeń, które mogą cię zdezorientować.

Jakie są twoje wyniki? Poznaj odpowiedzi na ten test IQ

Czy znalazłeś te 3 różnice? Gratulujemy. Ale jeśli nie masz, nie rozpaczaj. Jest to głównie małe ćwiczenie wizualne, aby zapewnić ci rozrywkę. Jeśli chcesz następnym razem dać sobie największe szanse, pamiętaj o ćwiczeniu umysłu. Mamy szereg innych testów na inteligencję, które mogą pomóc Ci wyostrzyć ostrość widzenia i popracować nad poziomem koncentracji.

Przedstawiliśmy odpowiedzi do tego testu IQ, więc będziesz wiedział, co cię ominęło.

Pierwsza różnica to białe paski na swetrze ojca. Druga różnica jest w dłoni dziewczyny stojącej za kanapą. Na jednym zdjęciu widoczne są jej palce, na drugim ich brak. Ostatnia różnica dotyczy stóp chłopca. Na jednym zdjęciu jego pięta jest bardziej widoczna niż na drugim.

Czy podobał ci się ten test IQ? Jeśli tak, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Będzie to dobra okazja do dobrej zabawy i wyzwania.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.