Strona główna » Nowosci » Test IQ: te dwa zdjęcia są różne. Jeśli jesteś spostrzegawczy, to z pewnością widzisz 3 różnice!

Test IQ: te dwa zdjęcia są różne. Jeśli jesteś spostrzegawczy, to z pewnością widzisz 3 różnice!

Ta gra jest dla miłośników testów IQ. Więc sprawdź swoją zdolność, aby zobaczyć, jak mądry jesteś

Chcesz zmierzyć swoje umiejętności obserwacyjne? Z pomocą tego testu nie tylko odkryjesz swój ukryty talent, ale także wyćwiczysz się w byciu bardziej skupionym i spostrzegawczym. W końcu są to cechy, które niewiele osób umie wykorzystać. A jednak są one bardzo przydatne w codziennym życiu. Bez dalszych ceregieli pokażemy wam, jak wykonać ten test IQ.

Jakie są zasady gry?

Przede wszystkim radzimy zrelaksować się przed przystąpieniem do testu. Jeśli jesteś zbyt spięty, trudno jest utrzymać koncentrację, gdy jest ona potrzebna. Na tym zdjęciu zobaczysz dwa obrazy mnichów siedzących podczas intonowania sutr. Na pierwszy rzut oka te dwa zdjęcia są prawie podobne. Jednak, jeśli przyjrzeć się bliżej, są pewne różnice.

Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, co je wyróżnia. Trzeba będzie szukać trzech różnic we wszystkich.

Postaw się w roli ilustratora, aby szybko je znaleźć. Wiele osób próbowało wcześniej wykonać ten test, ale większość poniosła porażkę. Według statystyk, 4 na 10 osób udało się zdać z rekordowym czasem 7 sekund.

A co z tobą? Czy potrafisz dostrzec te 3 różnice w czasie? Wystarczy zagrać, by się o tym przekonać!

Rzucamy Wam wyzwanie: znajdźcie 3 różnice w ciągu 7-sekundowego limitu czasu i z właściwymi odpowiedziami.

Jesteście gotowi? Szukaj ich i nie trać czasu. Zwróć uwagę na najmniejsze szczegóły, bo każdy z nich się liczy.

Odpowiedź na test

Czas minął! Czy zatem udało Ci się zlokalizować różnice w ciągu podanych 7 sekund? Jeśli tak, to gratuluję! Możemy powiedzieć, że naprawdę masz spostrzegawcze oko. Jeśli się nie udało, to znaczy, że trzeba jeszcze podjąć wysiłek. Może zabrakło Ci koncentracji i pozwoliłeś, aby niektóre szczegóły umknęły.

Nie martw się, odpowiedzi umieściliśmy na poniższych obrazkach. 3 różnice zostały zakreślone na czerwono.

Czy podobał Ci się ten test? Jeśli chcesz podjąć więcej wyzwań, mamy dla Ciebie więcej zagadek do rozwiązania na naszej stronie. W przypadku, gdy nie uda Ci się rozwiązać tego testu IQ, mamy również wiele testów wizualnych, które możesz przećwiczyć.

Jeśli chcesz urozmaicić grę, zaproś do niej swoich przyjaciół lub krewnych!

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.