Strona główna » Nowosci » Test IQ: Rozwiąż równanie przesuwając pojedynczą zapałkę w mniej niż 20 sekund!

Test IQ: Rozwiąż równanie przesuwając pojedynczą zapałkę w mniej niż 20 sekund!

Szukamy prawdziwych geniuszy. Jeśli szukasz testu IQ lub łamigłówki, to ta jest dla Ciebie.

Sprawdzimy Twoją inteligencję i umiejętność rozwiązywania problemów w rekordowym czasie. Dziś proponujemy Ci bardzo wyjątkowe wyzwanie: rozwiąż równanie 6+4=4 w czasie poniżej 40 sekund.

Tego typu wyzwania są bardzo popularne na portalach społecznościowych. Ludzie lubią podejmować wyzwania i udowadniać innym swoją inteligencję.

Chociaż testy IQ są głównie oparte na pytaniach i problemach matematycznych, mogą również zawierać inne formy pytań, aby zmierzyć krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów.

Testy IQ są używane do oceny poziomu intelektualnego danej osoby lub do pomiaru jej zdolności do rozwiązywania problemów.

Celem jest rozwiązanie równania 6+4=4 w czasie krótszym niż 40 sekund przy użyciu odpowiedniej logiki i myślenia. Możesz pracować sam lub dyskutować z innymi, aby znaleźć rozwiązanie tej zagadki. Więc, czy jesteś gotowy na wyzwanie?

© Grudna

 

Wyzwanie dnia: Rozwiąż zagadkę dopasowania

Mamy dziś dla Was wyjątkową i intrygującą zagadkę. Aby go rozwiązać, trzeba być spostrzegawczym i skupionym.

Nie wystarczy znaleźć rozwiązanie, trzeba też znaleźć oryginalny sposób na jego rozwiązanie. Twoja misja jest prosta: rozwiąż dzisiejsze równanie wyzwania, przesuwając tylko jedną zapałkę. Pomyśl poza schematami i znajdź rozwiązanie! Czy jesteś więc gotowy podjąć wyzwanie?

Proszę kliknąć na „Dalej” poniżej, aby poznać rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.