Strona główna » Nowosci » Test IQ: Popraw równanie, przesuwając tylko jeden mecz w mniej niż 22 sekundy.

Test IQ: Popraw równanie, przesuwając tylko jeden mecz w mniej niż 22 sekundy.

Ta łamigłówka została zaprojektowana tak, aby podnieść Twoją samoocenę poprzez sprawdzenie Twojej kreatywności i poziomu IQ.

Dzisiejszy test IQ polega na rozwiązaniu równania matematycznego poprzez przesunięcie tylko jednej zapałki w czasie krótszym niż 22 sekundy.

Zagadka na początku może wydawać się łatwa, ale wymaga od Ciebie wykorzystania kreatywności i zdolności intelektualnych.

Wprowadzenie do testu IQ: Rozwiąż równanie przesuwając jedną zapałkę

Testy IQ i testy wzrokowe to gry intelektualne, które pomagają poprawić funkcje poznawcze. Te wyzwania zostały specjalnie zaprojektowane, aby stymulować i rozwijać różne obszary Twojego mózgu.

Dzisiejsza zagadka polega na rozwiązaniu równania matematycznego. Rozwiązanie tego testu pomoże Ci wyostrzyć myślenie poznawcze i pozwoli Twojemu mózgowi myśleć bardziej inteligentnie.

Test przedstawia Ci fałszywe równanie 6 -1 = 6 w postaci kilku zapałek.

© Grudna

 

Twoim zadaniem jest rozwiązać tę zagadkę tak, aby równanie stało się poprawne w wyznaczonym czasie. Aby to zrobić, musisz przenieść tylko jeden mecz w czasie krótszym niż 22 sekundy.

Koncentracja i kreatywny umysł są potrzebne, abyś mógł rozwiązać tę zagadkę. Trzeba też trzymać się z dala od rozproszeń i wzburzeń, żeby nie rozpraszać się.

Rozważ również podstawy matematyki, ponieważ mogą one odgrywać fundamentalną rolę w tym teście IQ.

Dowiedz się więcej, klikając na „Dalej” poniżej.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.