Strona główna » Nowosci » Test IQ: najbardziej spostrzegawcze osoby potrafią znaleźć słowo ANANA w 30 sekund.

Test IQ: najbardziej spostrzegawcze osoby potrafią znaleźć słowo ANANA w 30 sekund.

Jeśli jesteś doskonałym obserwatorem, zdasz ten test celująco!

Czy wiesz, dlaczego ktoś jest nazywany dobrym obserwatorem? W rzeczywistości oznacza to, że w każdej okoliczności nie pomija się żadnych szczegółów. Na przykład w obrazie, byłbyś w stanie zapamiętać każdy szczegół, który inni mogliby przeoczyć, do tego stopnia, że jeśli jakiś element zostałby dodany lub pominięty, zauważyłbyś go od razu. W dzisiejszym teście wizualnym wystawimy na próbę twoje zdolności obserwacyjne. To zależy od Ciebie!

Test IQ: „Znajdź słowo ANANA w serii słów

Na poniższym obrazku przedstawiona jest seria słów z bananami. Twoim wyzwaniem jest znalezienie wśród tych słów jednego słowa ANANA. To słowo zostało ukryte w liście w taki sposób, że tylko osoba o wysokim poziomie obserwacji będzie w stanie je znaleźć. Masz tylko 30 sekund na wypełnienie tego testu IQ. Radzimy dobrze się przygotować, bo trzeba będzie się maksymalnie skoncentrować i nie odrywać oczu od obrazu w ciągu tych kilku sekund. Uważaj, żeby nie oszukiwać!

Test IQ: odpowiedzi na wyzwanie

Zanim powiemy Ci, gdzie na obrazku znajduje się słowo, jak znalazłeś tę grę? Jak dobrze skupiłeś się na obrazie czy byłeś rozproszony? Trzeba przyznać, że ten test obserwacyjny jest jednym z najtrudniejszych wyzwań wizualnych. Oprócz presji czasu, samo słowo ANANA jest trudne do znalezienia w tej liście Banana words, ponieważ można wyróżnić tylko literę B. Jeśli udało Ci się go znaleźć, to gratulujemy! Udowodniłeś, że jesteś dobrym obserwatorem i że mimo trudności gry nic Ci nie umyka!

Jeśli nie znalazłeś słowa ANANA przed upływem czasu, nie przejmuj się. Zawsze możesz się poprawić, rzucając wyzwanie swojej inteligencji za pomocą naszych innych testów IQ i wyzwań wizualnych. Codzienna praktyka zwiększy Twoją zdolność do koncentracji i obserwacji szczegółów. Zobaczysz z czasem, że Twoje umiejętności obserwacyjne będą się coraz bardziej rozwijać. W międzyczasie poświęćcie trochę czasu i spójrzcie na poniższy obrazek, aby zobaczyć, gdzie znajduje się odpowiedź na dzisiejszy test.

Rozwiązanie: W rzeczywistości słowo ANANA znajduje się w prawym dolnym skosie obrazu, w dziesiątej linii od dołu.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.