Strona główna » Nowosci » Test IQ: Który obrazek odpowiada prawidłowemu widokowi zegarków z góry? Rozwiązanie jest łatwe do znalezienia dla obserwatorów!

Test IQ: Który obrazek odpowiada prawidłowemu widokowi zegarków z góry? Rozwiązanie jest łatwe do znalezienia dla obserwatorów!

Udowodnij, że jesteś uważnym obserwatorem. Rozwiąż tę wizualną zagadkę w 25 sekund!

Testy IQ stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Można się zastanawiać dlaczego? To dlatego, że są one zarówno źródłem zabawy, jak i sposobem na utrzymanie ostrości i aktywności mózgu!

Rzeczywiście, można podjąć wyzwania, aby rozwinąć i sprawdzić swoją inteligencję, a jednocześnie dobrze się bawić. Masz trochę czasu? Użyj go, aby rozwiązać wyzwanie dnia!

Jaki jest prawidłowy widok z góry na 3 zegarki?

Rozwiązanie tej wizualnej zagadki nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Oprócz wykorzystania umiejętności obserwacji, będziesz musiał rozwinąć umiejętności postrzegania przestrzennego.

I nie zapomnijcie myśleć szybko, bo macie do spełnienia 25-sekundowy limit czasu! Jesteście gotowi?

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie trzech zegarków, widzianych z boku. Poniżej macie 6 propozycji tych zegarków widzianych z góry. Twoim wyzwaniem jest odgadnięcie, który z tych widoków jest tym, który naprawdę pasuje do pierwszego obrazu.

Pamiętaj o koncentracji, ponieważ masz tylko 25 sekund na dokładne przyjrzenie się i udzielenie prawidłowej odpowiedzi.

Jesteście gotowi? Niech to będzie 25 sekund i nie więcej!

© Grudna

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu, klikając na „Dalej” poniżej.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.