Strona główna » Nowosci » Test IQ: Która z dwóch kobiet jest matką dziecka? Masz 10 sekund na rozwiązanie zagadki

Test IQ: Która z dwóch kobiet jest matką dziecka? Masz 10 sekund na rozwiązanie zagadki

Czy w tym trudnym nowym teście uda Ci się rozpoznać matkę chłopca?

Ten test IQ to wyzwanie wizualne i ćwiczenie logiczne. Jest to jedna z najpopularniejszych łamigłówek online, ale też jedna z najbardziej skomplikowanych. Jeśli uda Ci się znaleźć właściwą odpowiedź w rekordowym czasie, to znaczy, że jesteś geniuszem testów na inteligencję. Czy znajdziesz się w tej kategorii? Aby się o tym przekonać, zapraszamy do podjęcia wyzwania. Powodzenia!

Kto jest matką dziecka? Zasady gry

Dzisiejszy test mentalny polega na zidentyfikowaniu matki dziecka. Na zdjęciu masz małego chłopca, który siedzi nisko przy ziemi. Po obu jego stronach siedzą na krześle dwie kobiety i patrzą w kierunku dziecka. Jedna z nich to jego matka i musisz nam powiedzieć, która.

Aby odnieść sukces w tym wyzwaniu, musisz zwrócić uwagę i mieć wystarczająco ostre oko, aby zauważyć drobne szczegóły na zdjęciu. Musisz też dobrze się skoncentrować, biorąc pod uwagę, że masz tylko 10 sekund. Bez tych cech Twoje szanse na sukces są minimalne. Co więcej, niewiele osób mogło się pochwalić, że w podanym terminie odnalazło matkę dziecka.

Gdy tylko poczujesz się gotowy, zapraszamy do rozpoczęcia testu. A gdy tylko uzyskasz odpowiedź lub skończą się Twoje sekundy, dowiedz się poniżej, czy zdałeś, czy nie zdałeś testu IQ.

© Grudna

 

Dowiedz się, kto jest matką dziecka: rozwiązanie

Myślisz o odpowiedzi, ale nie jesteś pewien? Nie szkodzi. Podajemy rozwiązanie tego testu umysłowego, abyś mógł być pewien. Jeśli jednak się pomyliłeś, pamiętaj, że to o niczym nie świadczy. Ten test mierzy twoje zdolności wizualne i logiczne. Jednak nie definiuje cię to w żaden sposób. Jeśli chcesz zdać następnym razem, po prostu ćwicz. Przyzwyczaj swój wzrok i mózg do szybkiej pracy.

Oprócz tego należy wiedzieć, że matką chłopca jest kobieta po lewej stronie. Powodem tej odpowiedzi jest fakt, że chłopiec, aby poczuć się pewnie, zwraca się w jej stronę i gra w jej kierunku. Co więcej, kobieta ma zgięte nogi. Jest to stanowisko ochronne.

Dla tych z Was, którym się udało, ile czasu zajęło Wam zidentyfikowanie matki? W każdym razie możesz sobie pogratulować, bo niewielu udało się przejść ten trudny test IQ.

 

 

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.