Strona główna » Nowosci » Test IQ: kogo wybierze księżniczka? Tylko GENIUSZE rozwiązują tę SUPREME zagadkę: zrobiło to 2%.

Test IQ: kogo wybierze księżniczka? Tylko GENIUSZE rozwiązują tę SUPREME zagadkę: zrobiło to 2%.

Ludzie inteligentni nie boją się robić testów IQ, aby ocenić swoje zdolności poznawcze.

Zagadka, którą za chwilę Wam zaproponujemy, daleka jest od łatwego zadania. Będziesz musiał wykorzystać swoją sprawność umysłową, umiejętności analityczne i zmysł logiczny. Wskaźnik niepowodzenia dla tego testu IQ wynosi 98%. Innymi słowy, tylko geniusze mogą odpowiedzieć na to wyzwanie. Czy będziesz jednym z nich?

Jak się robi test na IQ?

Celem testu jest odgadnięcie, kto spośród dwóch rycerzy zdobędzie rękę księżniczki. Decyzja młodej damy zostanie podjęta dopiero po stoczeniu pojedynku przez dwóch rycerzy. Kto dotrze do jeziora jako ostatni ze swoim koniem, ten wygra wyzwanie. Jak więc myślicie, kto wygra tę konfrontację? Będziesz miał 10 sekund na zbadanie sytuacji. Użyj swoich umiejętności analitycznych i inteligencji, aby rozwiązać tę trudną zagadkę.

Oto odpowiedź na tę zagadkę

Rzeczywiście, jeśli celem było dotarcie do jeziora jak najpóźniej, to wybór między dwoma rycerzami byłby niemożliwy. Ten ostatni z pewnością poddałby się w taki czy inny sposób. Dlatego też obaj wojownicy musieli wymienić się końmi. I automatycznie wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do jeziora. Załóżmy, że jesteś jednym z rycerzy, wygrywając udowadniasz, że koń dosiadany przez przeciwnika jest wolniejszy. Innymi słowy, spełnia to warunek postawiony na początku, który mówi, że rycerz, który przybędzie nad jezioro jako ostatni, dostaje rękę księżniczki.

Jeśli byłeś w stanie udzielić odpowiedzi

Rozwiązanie tej zagadki świadczy o tym, że jesteś wielkim geniuszem. Ludzie, którzy zaprojektowali test, nigdy nie myśleli, że ktoś wymyśli odpowiedź, ponieważ jest on tak skomplikowany. Ale ponieważ jesteś inteligentny, byłeś w stanie rozwiązać go w mniej niż 10 sekund. Jest to wyczyn godny podziwu. Można powiedzieć, że żaden problem nie jest dla Ciebie wystarczająco skomplikowany. Zawsze jesteś gotowy zapewnić rozwiązanie, niezależnie od tego, jak trudna jest sprawa.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi

Nie poddawaj się. Może się okazać, że termin ten jest dla Ciebie niewystarczający. Powodem niepowodzenia może być również brak koncentracji. Nie jest to nic poważnego, gdyż jest to sytuacja powszechna dla większości osób. Trzeba tylko trochę poćwiczyć. Radzimy wziąć inne testy IQ, aby trenować swój mózg.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.