Strona główna » Nowosci » Test IQ: Jeśli przyjrzysz się uważnie, powinieneś być w stanie znaleźć więcej niż 2 różnice w tych obrazkach.

Test IQ: Jeśli przyjrzysz się uważnie, powinieneś być w stanie znaleźć więcej niż 2 różnice w tych obrazkach.

Pokaż, że jesteś osobą dokładną, rozwiązując ten test wizualny!

W grze w błędy tylko najbardziej zorientowane w szczegółach umysły będą w stanie szybko zidentyfikować różnice ukryte na zdjęciach. Aby odnieść sukces w tej wizualnej grze, musisz być przede wszystkim metodyczny, ale musisz też umieć uchwycić wszystkie szczegóły, koncentrując się na każdym zakątku obrazu. Znajdź wszystkie różnice na poniższych zdjęciach, zanim skończy się czas!

Test IQ: „Znajdź wszystkie różnice ukryte na obrazkach”.

Czy masz dużą podzielność uwagi? Przekonaj się o tym dzięki dzisiejszej grze wizualnej.

Aby wykonać ten test, wystarczy znaleźć ukryte błędy na poniższych obrazkach. Są to zdjęcia dobrze ubranego niedźwiedzia, który pozuje. Na pierwszy rzut oka w tych dwóch obrazach nie ma nic złego i wyglądają identycznie. Trzeba jednak bardziej uważać, bo faktycznie na tych zdjęciach jest więcej niż 2 błędy. Na udzielenie odpowiedzi macie tylko 15 sekund. Aby szybko znaleźć różnice między tymi zdjęciami, znajdź spokojne miejsce, w którym możesz się skupić, aby mieć wszystkie szanse po swojej stronie! Kiedy już będziesz gotowy, możesz zacząć.

Test IQ: odpowiedzi na wyzwanie

Czy 15 sekund się skończyło? Czas sprawdzić swoje odpowiedzi. Ile błędów udało Ci się znaleźć w dostępnym czasie? Jeśli podałeś tylko dwie lub trzy różnice, to jest to dobry początek, ale nadal nie zdałeś testu. Te zdjęcia kryły w sobie nie 2 czy 3, ale 5 różnic. Możecie je zobaczyć w rozwiązaniu poniżej.

Rozwiązanie: Pięć błędów na zdjęciach dotyczyło prawego ucha niedźwiedzia, koloru jego lewego oka, które stało się niebieskie, lewej kieszeni marynarki, której brakuje na drugim zdjęciu, prawej ręki i wreszcie cienia na spodniach.

Jeśli znalazłeś wszystkie te odpowiedzi, gratulujemy i wiemy, że jesteś doskonałym obserwatorem. Rzeczywiście, mimo presji czasu udało się maksymalnie skupić i znaleźć drobne szczegóły, które odróżniały oba zdjęcia.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.