Strona główna » Nowosci » Test IQ: Jeśli jesteś geniuszem, możesz rozwiązać tę zagadkę w 15 sekund!

Test IQ: Jeśli jesteś geniuszem, możesz rozwiązać tę zagadkę w 15 sekund!

To matematyczne wyzwanie jest idealne do testowania swojej mocy mózgu, logiki i szybkości obliczania.

Dzisiejsze wyzwanie to matematyczna łamigłówka mająca na celu sprawdzenie Waszego ilorazu inteligencji. Jest ona szczególnie poświęcona pierwszej pomocy i bezpieczeństwu. Bardzo niewielu osobom udało się rozwiązać to wyzwanie. Aby rozwiązać ten test IQ, masz limit czasu wynoszący 15 sekund. Jeśli uda Ci się to zrobić, jesteś prawdziwym geniuszem.

Prezentacja dzisiejszego wyzwania

Dzisiejszy test IQ ocenia Twoją zdolność do rozwiązywania problemów logicznych i matematycznych. Możesz zaprosić do zabawy inne osoby, aby uczynić test bardziej zabawnym i interesującym.

W pierwszym wierszu pokazano sumę trzech operatorów, która jest równa 45.

W drugiej linii jeden operator plus jeden policjant równa się 19.

W trzeciej linii widać, że dodanie dwóch policjantów równa się jednemu strażakowi. Twoim celem jest znalezienie wartości strażaka z żółtym kaskiem.

© Grudna

 

Wskazówki, które pomogą Ci

Aby wykonać zadanie, musisz najpierw odnieść się do wyników podanych już w pierwszych trzech wierszach. Następnie musisz określić wartość operatora centrali telefonicznej oraz wartość policjanta. W ten sposób znalezienie wartości dla strażaka z żółtym kaskiem będzie łatwiejsze.

Aby znaleźć rozwiązanie, musisz użyć logicznego rozumowania, zmysłu dedukcji i inteligencji. Przyda się również spora dawka koncentracji. W tym celu można udać się w spokojne miejsce, z dala od zgiełku i wszelkich rozpraszaczy, które mogłyby przeszkadzać.

Zapraszamy do kliknięcia „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.