Strona główna » Nowosci » Test IQ: Ile różnic jest między obrazkami? W ciągu 25 sekund inteligentni ludzie odgadli odpowiedź.

Test IQ: Ile różnic jest między obrazkami? W ciągu 25 sekund inteligentni ludzie odgadli odpowiedź.

Teraz jest czas, aby pobudzić swój umysł, zwłaszcza jeśli masz trochę wolnego czasu w rękach. Zapraszamy do podjęcia wyzwania z tym małym testem IQ. Sprawdzi nie tylko Twoją koncentrację, ale także ostrość widzenia. Celem jest znalezienie 3 różnic w przedstawionym obrazie, więc sukces nie powinien być problemem. Przynajmniej tak jest, jeśli ma się bystre oko. Jeśli czujesz się gotowy, poznaj zasady gry już teraz.

Test IQ: instrukcje do wykonania

W tym teście IQ będziesz musiał znaleźć 3 różnice. Na obrazku umieszczono obok siebie dwie figury, z których każda przedstawia stół kuchenny. Widać różne czyste i schludne przybory kuchenne, takie jak garnek, komplet chochli, sztućce i rękawice.

Patrząc na te dwa rysunki, można by pomyśleć, że są takie same. Przyjrzyj się jednak bliżej, a zobaczysz, że jest to dalekie od prawdy. Zazwyczaj widać między nimi pewne niepodobieństwa. Twoim zadaniem będzie zlokalizowanie ich wszystkich. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać łatwe, ale pomyśl jeszcze raz. Masz na to tylko 25 sekund.

Ten krótki okres sprawia, że gra jest jeszcze bardziej wymagająca. Jeśli chcesz mieć największe szanse na rozwiązanie tego testu IQ, poświęć chwilę na koncentrację. Usiądź w cichym miejscu, z dala od wszelkich rozproszeń i hałasu.

Odpowiedzi do testu IQ

Czy po 25 sekundach znalazłeś 3 różnice? Jeśli tak, to znaczy, że masz dobry wzrok i bystry umysł. Jeśli nie, oznacza to po prostu, że brakuje ci praktyki. Musisz wytrenować swój mózg, aby był bardziej responsywny. W tym celu możesz spróbować naszych innych testów IQ. Dzięki temu wyostrzysz swój wzrok i poprawisz poziom koncentracji.

Oprócz tego, powinieneś jeszcze poświęcić czas na poznanie odpowiedzi na to wyzwanie wywiadowcze.

Pierwszą rzeczą, którą należy znaleźć jest szpatułka szczelinowa wisząca na ścianie po skrajnie lewej stronie zdjęcia. Na obu zdjęciach nie ma on takiej samej liczby slotów. Druga różnica to długość sztućców w szklanym słoiku obok garnka. Wreszcie ostatnim ukrytym elementem jest prawa stopa drewnianej tacy.

Czy podobało Ci się rozwiązywanie tego testu IQ? Zapraszamy do podzielenia się nim z innymi.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.