Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy zgadniesz, który z tych samochodów powinien cofnąć jako pierwszy w ciągu 15 sekund?

Test IQ: Czy zgadniesz, który z tych samochodów powinien cofnąć jako pierwszy w ciągu 15 sekund?

Zmierz swój iloraz inteligencji z tym testem logicznym!

Czy jesteś fanem testów IQ? Spodoba Ci się ten, który dziś dla Ciebie zestawiliśmy. To test na logikę i szybkość myślenia. Przygotuj się na pokazanie swojej inteligencji! Jesteście gotowi? Przejdź szybko do następnego akapitu, aby poznać swoje mózgowe wyzwanie!

Test wizualny: „Który samochód powinien cofnąć jako pierwszy, aby udrożnić ruch?

W tym teście IQ chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Ale to także świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania. Musisz być w stanie myśleć na nogach, aby zdać ten test wizualny. Myślisz, że dasz radę?

Na poniższym zdjęciu widać korek uliczny. Wygląda na to, że żaden z kierowców nie był tolerancyjny i teraz wszyscy utknęli na środku skrzyżowania. Twoim wyzwaniem będzie rozwiązanie tego problemu: który z tych samochodów powinien cofnąć się jako pierwszy, aby udrożnić ruch? Masz 15 sekund na przyjrzenie się obrazkowi, zastanowienie się i podanie rozwiązania. Pamiętaj o koncentracji, aby wydobyć z siebie to, co najlepsze.

© Grudna

 

Twoje 15 sekund zaczyna się teraz!

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.