Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy uda Ci się znaleźć ukrytą kobietę? 99% z nich poddało się temu EKSTREMALNEMU testowi.

Test IQ: Czy uda Ci się znaleźć ukrytą kobietę? 99% z nich poddało się temu EKSTREMALNEMU testowi.

Znajdź cel w tym wirusowym wyzwaniu i szybko osiągnij sukces. Czy potrafisz udowodnić, że jesteś gotowy na wszystko?

Wyzwania wizualne to obecnie najlepsza opcja na te chwile, kiedy mamy wolny czas i chcemy go maksymalnie wykorzystać, dlatego dziś dajemy Wam wyzwanie, które doprowadzi Was do „szaleństwa” w poszukiwaniu rozwiązania. Jesteście gotowi?

Gdzie jest ta zakamuflowana kobieta?

W tym tygodniu w teście optycznym będziesz musiał udowodnić, że twoje oko jest lepsze od jastrzębia. Dlaczego? Bo dla przeciętnego ludzkiego wzroku znalezienie ukrytej figury jest niemal niezauważalne. Tak bardzo, że 99% waszych uczestników poniosło sromotną porażkę w dzisiejszym zadaniu.

Czym jest to nowe wyzwanie wizualne? Jak widać, patrzysz na obraz pełen skał na tym, co wydaje się być zwykłym fragmentem góry. W jednej części obrazu ukryta jest jednak kobieta. Dajemy ci 10 sekund na znalezienie jej.

Udało się to tylko najsprawniejszym.

¡5, 4, 3, 2, 1… y 0 ! Koniec liczenia. Możesz dalej próbować, ale ostrzegamy, że możesz spędzić godziny przed ekranem, jeśli nie zaakceptujesz rzeczywistości: ten test jest tylko dla prawdziwych „mistrzów”. Ale nie martw się, bo w następnym akapicie podamy Ci rozwiązanie.

Kobieta ukryta wśród kamieni w krajobrazie na ilustracji znajduje się niemal w centrum obrazu. Choć dość trudno zidentyfikować jej głowę i ręce, to kolano i stopa są niezaprzeczalne. Nadal nie możesz go znaleźć? Nie martw się, wskazaliśmy to poniżej na samym obrazku.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.