Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy potrafisz znaleźć parasolkę? Jeśli Twój umysł jest « genialny », rozwiążesz to wyzwanie w 6 sekund.

Test IQ: Czy potrafisz znaleźć parasolkę? Jeśli Twój umysł jest „genialny”, rozwiążesz to wyzwanie w 6 sekund.

Rzuć wyzwanie swojemu umysłowi w tym wirusowym konkursie, który udało się pokonać tylko „capos”, spróbuj!

Czy lubisz wyzwania wizualne? To udowodnij, że możesz go skończyć. Tylko wybranej grupie internautów udało się dotrzeć do mety w rekordowym czasie. Wydobądź swoje najostrzejsze umiejętności i triumfuj.

Do czego służą wyzwania wirusowe? Służą one nie tylko rozrywce, ale także ćwiczą pamięć i zmuszają do reagowania wbrew zegarowi. Ta konkretna gra sprawi, że będziesz się „pocić”, jeśli nie będziesz ostrożny.

Gdzie jest parasol?

Wystawmy Twoje umiejętności na próbę! Sprawdzimy Twoją szybkość, ale będziemy pracować z czasem. Ta półka jest pełna owoców i innych rzeczy, które zawierają sekret: parasol jest ukryty i twoim obowiązkiem jest znalezienie go przed kimkolwiek innym. Spróbuj teraz!

Jak to zrobiłeś? Konieczne jest, abyś się skoncentrował, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie rozwiązać tego wizualnego wyzwania. Proponujemy przyjrzeć się małym przedmiotom, gdyż szukamy fioletowej parasolki. Czy tak jest lepiej?

Gratulacje! Dotrwałeś do końca, a my wiemy, że nie było łatwo. Trudność tej GRY jest wysoka i teraz podamy Ci odpowiedź: parasolka była na samej górze półki, więc zostawimy Ci teraz obrazek, żebyś nie miał wątpliwości.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.