Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy potrafisz zmienić tę strzałkę w 2 strzałki, przesuwając tylko 4 zapałki? Udowodnij to teraz!

Test IQ: Czy potrafisz zmienić tę strzałkę w 2 strzałki, przesuwając tylko 4 zapałki? Udowodnij to teraz!

Rozwiąż tę zapałczaną łamigłówkę dla zabawy, jednocześnie testując swoją szybkość myślenia!

Wyzwania meczowe są zawsze bardzo zabawne i ciekawe. Ta, którą dziś dla Was przygotowaliśmy wymaga dobrej obserwacji i maksymalnej koncentracji, aby rozwiązać zagadkę w kilka sekund.

Jeśli jesteś wystarczająco inteligentny i szybki w analizie, nie będziesz miał problemów z szybkim znalezieniem rozwiązania tego testu IQ. Jeśli nie, nasi eksperci chętnie udzielą Ci wskazówek przy kolejnych próbach!

Test wizualny: Którą z tych zapałek należy przesunąć, aby uzyskać 2 strzałki?

Jesteście gotowi? Następnie odkryj swoje ćwiczenie mózgowe dnia! Poniższy obrazek przedstawia strzałkę zbudowaną z 8 zapałek. Celem tego testu jest przekształcenie tej strzałki w dwie odrębne strzałki.

Zasada jest taka, że można przenieść tylko 4 zapałki. Spróbuj rozwiązać tę wizualną zagadkę tak szybko, jak to możliwe, jeśli możesz. Nie ma limitu czasowego, ale zawsze można zapisać swój czas!

© Grudna

 

Teraz twoja kolej!

Test IQ: właściwa odpowiedź

Czy udało Ci się ukończyć wyzwanie? Jak ci poszło? Jeśli nie udało Ci się uformować dwóch małych strzałek z początkowej strzałki, nie zdałeś testu!

Prawdopodobnie musisz częściej ćwiczyć rozwiązywanie tego typu zagadek, aby popracować nad swoimi neuronami i refleksem poznawczym. Nasi eksperci zalecają zwiększenie swojej inteligencji za pomocą zabawnych testów IQ przez 20 minut dziennie.

Dzięki temu możesz skutecznie przygotować się do kolejnego wyzwania, z którym chcesz się zmierzyć.

Myślisz, że znalazłeś rozwiązanie tej zagadki? Następnie porównaj swoją odpowiedź na następnej stronie

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.