Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy potrafisz rozszyfrować mowę ciała? Tylko 2 na 10 osób udaje się to zrobić!

Test IQ: Czy potrafisz rozszyfrować mowę ciała? Tylko 2 na 10 osób udaje się to zrobić!

Dzisiejszy test to test z analizy i rozumowania!

Testem dnia jest konfrontacja obu płci. Gest ciała jednego z tych mężczyzn może określić, czy jest on zainteresowany kobietą, czy nie. Przy okazji, czy wiesz, że mężczyźni mają większe mózgi niż kobiety? W rzeczywistości jest on o 8 do 13% większy od kobiecego. Ale uważaj, większy mózg nie oznacza, że jesteś mądrzejszy. W dzisiejszym teście będziesz musiał wykorzystać swoją inteligencję, niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną czy kobietą.

Który mężczyzna odpycha kobietę swoim zachowaniem?

Dzisiejszy test jest testem analizy i rozumowania. Będziesz musiał użyć swojej logiki i znać kilka podstawowych pojęć dotyczących ludzkiego zachowania. Rzeczywiście, ciało może mówić, a gesty mogą mieć bardzo precyzyjną interpretację. Na przykład, nie patrząc drugiej osobie w oczy, oznacza, że nie masz zaufania do siebie.

Ten test jest dla każdego, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Szczególnie interesujące jest to dla kobiet, ponieważ dowiedzą się dzisiaj wiele o mężczyznach. Aby zdać ten test wizualny, musisz dokładnie zbadać obraz, aby określić, kto nie jest zainteresowany kobietą.

© Grudna

 

Máte tři muže s různými postoji. Každá z nich může znamenat něco konkrétního. Tato gesta mohou naznačovat mnoho věcí, například sebedůvěru, strach, empatii, hrdost, všechny možné emoce.

Už jste našli charakter postavy?

I když nejste psycholog ani odborník na lidské chování, můžete snadno určit, kdo není otevřený vztahu.

Řešení testu

Neznáte odpověď? Nebojte se, poskytneme vám ji vysvětlením jednotlivých gest postav.

1 – Muž s rukama založenýma v pase. V tomto kontextu tento postoj naznačuje, že muž má o ženu zájem, ale vyzývá ji. Výzva spočívá v tom, aby ho dokázala svést. Tento postoj také naznačuje, že je k dispozici, ale chce si udržet kontrolu nad situací.

2 – Muž si drží kravatu. Tento muž naznačuje, že je otevřený vztahu, ale tím, že si drží kravatu, dává najevo, že mu chybí sebevědomí. Tím dává ženě všechny šance, aby ho svedla.

3 – Muž sedící se zkříženýma nohama. Tento poslední znak jasně ukazuje, že o ženu nemá zájem. Sedět v klidu znamená hodně, ale zkřížením nohou dává jasně najevo, že o ženu nemá zájem.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.