Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy potrafisz dostrzec różnicę między dwoma obrazkami? Udowodnij, że jesteś inteligentny, jeśli potrafisz je rozpoznać.

Test IQ: Czy potrafisz dostrzec różnicę między dwoma obrazkami? Udowodnij, że jesteś inteligentny, jeśli potrafisz je rozpoznać.

Jeśli chcesz być uznany za geniusza, znajdź różnice między tymi dwoma obrazami w ciągu kilku sekund.

Czy jesteś dobry w testach wizualnych? Jeśli tak, to rozwiąż tę zagadkę, wskazując różnice między tymi dwoma obrazkami. To ćwiczenie nie tylko poprawi twoje umiejętności obserwacyjne, ale także przyniesie korzyści twojemu mózgowi. Czy jesteś więc gotowy na to wyzwanie? Bez dalszych ceregieli przeczytaj poniższą instrukcję.

Instrukcje dotyczące przeprowadzania testu

Dzisiaj dajemy wam test IQ o tematyce rolniczej. Wzięliśmy ilustrację przedstawiającą dwoje dzieci, które mieszkają na farmie. Jak widać na tych zdjęciach, mały chłopiec bawi się wypchanym zwierzęciem, a jego starsza siostra trzyma patyk.

 

Aby znaleźć odpowiedzi, pracuj dokładnie. Aby to zrobić, należy zachować koncentrację i unikać wszelkich rozproszeń. Musisz też przyjrzeć się wszystkim elementom na dwóch zdjęciach z drobnym grzebieniem. Może się okazać, że różnica tkwi w wołach, dzieciach lub w tle zdjęcia.

 

Można określić czas poszukiwania. Namów znajomych i rodzinę do podjęcia wyzwania razem z Tobą.

Odpowiedź na test

Czy udało Ci się znaleźć różnice? Jeśli czytasz teraz odpowiedzi, to znaczy, że nie udało ci się. Możesz też sprawdzić, czy znalazłeś właściwą odpowiedź. Oto więc rozwiązanie tej zagadki.

Pierwsza różnica dotyczy prawej ręki misia chłopca. Jest on dłuższy niż ten na pierwszym zdjęciu.

Druga różnica ma związek ze strojem dziewczyny. Jeśli dobrze się przyjrzeć, na drugim zdjęciu kieszeń jest nieco niżej.

Ostatnia różnica jest najbardziej widoczna. Znajduje się on w tle zdjęcia. Wół po prawej stronie ma czarne znamię na grzbiecie. Na drugim zdjęciu nie jest już jednak widoczny.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.