Strona główna » Nowosci » Test IQ: Czy na pewno jesteś dokładny? Spróbuj znaleźć 3 różnice między tymi walczącymi dziećmi.

Test IQ: Czy na pewno jesteś dokładny? Spróbuj znaleźć 3 różnice między tymi walczącymi dziećmi.

Pomóż nam szybko znaleźć różnice między tymi obrazkami, a zostaniesz uznany za geniusza.

Czy uważasz, że jesteś dobrym obserwatorem? Dowiedz się, wykonując ten test IQ. Sam ocenisz swój poziom inteligencji. Wystarczy, że przyjrzysz się uważnie i powiesz, co różni te dwa zdjęcia. Jeśli jesteś w stanie podjąć wyzwanie, przeczytaj poniższe instrukcje.

 Instrukcja badania

Przed przystąpieniem do tego testu pamiętaj, że robisz to dla zabawy. Dlatego zrelaksuj się i pozwól swojemu mózgowi wykonać swoją pracę. Oto instrukcja i zasady gry. Na poniższych dwóch zdjęciach widać dwóch małych chłopców, którzy się biją. W środku znajduje się dorosły, który próbuje ich rozdzielić. Wydaje się jednak, że dwójka dzieci nie może się uspokoić, a dorosłemu coraz trudniej jest je rozdzielić.

Na pierwszy rzut oka oba ustawienia są naprawdę identyczne i nie sposób doszukać się w nich jakiejkolwiek odmienności. Te dwa obrazy mają jednak pewne punkty, które odróżniają jeden od drugiego. W tych dwóch obrazach są trzy różne aspekty. Twoim zadaniem jest ich szybkie odnalezienie. Ale uważaj! Czas się kończy. Na wypełnienie testu masz tylko 20 sekund. Skup się więc na poniższym obrazku.

Odpowiedzi do testu

Czy znalazłeś te 3 różnice? Gratulacje! Jeśli nie udało Ci się ich zidentyfikować, podamy Ci rozwiązanie zagadek, nie każąc czekać.

Pierwsza różnica dotyczy osoby dorosłej. Spójrzcie na liczbę potów zmniejszoną do jednego w porównaniu z pierwszym obrazkiem. Druga różnica związana jest z małym chłopcem. Na pierwszym zdjęciu zgrzyta zębami, a na drugim krzyczy i otwiera szeroko usta. Ostatnią różnicą jest znak wiatru na szczycie chłopca. Ten znak jest większy niż ten na pierwszej ilustracji. Czy ten test IQ wydał ci się fascynujący? Jeśli Ci się podobało, nie przegap kolejnych testów, które są publikowane na naszej stronie. Dodatkowo można ćwiczyć swój mózg w rozwiązywaniu zagadek.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.