Strona główna » Zwierzęta » Ten pies został odrzucony przez wszystkich, ten poruszający post internetowy zmieni jej życie

Ten pies został odrzucony przez wszystkich, ten poruszający post internetowy zmieni jej życie

Po byciu ignorowanym przez kilka miesięcy w schronisku, ten pies został w końcu adoptowany. Jej dom adopcyjny znalazł ją na portalach społecznościowych. Jej cała historia jest opowiedziana w tym artykule. Mamy nadzieję, że spodoba ci się jego lektura!

Suka: Trudne oczekiwanie!

W listopadzie 2022 roku schronisko Stafford County, Virginia powitało nowego członka. Jej imię to Sky. Jest to suczka 3 lata porzucona przez swojego poprzedniego właściciela. Zwierzak ten spędził w tej placówce kilka miesięcy.

Czekała na adopcję przez kochającą rodzinę. Jednak Sky nie wydawała się przyciągać zainteresowania ze strony odwiedzających w schronisku. Żadna prośba o adopcję nie została do niej skierowana! Czekała więc kilka tygodni na spełnienie swojego najdroższego marzenia.

Czytaj więcej
Ten kot nie jest zadowolony z czekania na psa przy śniadaniu (Wideo)

Schronisko zamieściło na swojej stronie na Facebooku komunikat w. dążąc do tego, aby pies został adoptowany zwierzęcia. Pomysł ten był skuteczny i stał się popularny wkrótce po jego opublikowaniu. Ośrodek informował o porzucaniu zwierząt domowych.

Schronisko kilkakrotnie zamieszczało jego profil w mediach społecznościowych. Nie otrzymało jednak żadnego odzewu. Schronisko nie otrzymało żadnych maili, telefonów ani próśb o odwiedziny. Mimo to pies nie stracił nadziei na odnalezienie swojego szczęścia w rodzinie.

Publikacja na portalach społecznościowych

Schronisko opisało Sky’a jako lepszego towarzysza i wyraziło swoje marzenie o znalezieniu domu. Zdjęcie pieska uzupełniło publikację. Ośrodek dla zwierząt wyraził nadzieję, że zdjęcie zachęci kogoś do adopcji pieska.

Post faktycznie wzbudził duże zainteresowanie. Otrzymał 68 tysięcy udostępnień i około 5 tysięcy komentarzy. Po tej publikacji wiele osób chciało poznać pieska. Sky rzeczywiście stał się m.in. bardzo popularny po udostępnieniu jego profilu!

Do przeczytania
Ten pies codziennie czeka na kierowcę śmieciarki, wzruszająca historia!

Kierownik ośrodka powiedział, że jego telefon dzwonił od rana w sprawie adopcji psa. Następnie stwierdził, że : „Telefon dzwonił cały ranek, mieliśmy tonę wiadomości…”.. W rezultacie nie byli w stanie odpowiedzieć na wszystkie te prośby ze względu na ich dużą liczbę.

Po 24 godzinach Sky znalazł dom zastępczy. Właściciel szukał szczególnie dojrzałego psa dla swojego dziecka. Ten zwierzak lubi zajmować się dziećmi. O co chodzi? uwodzenie swojego nowego pana. Ta kobieta bez wahania zdecydowała się go adoptować!
Ten pies został odrzucony przez wszystkich, ta poruszająca wiadomość w sieci zmieni jej życieŹródło : Capture Instagram

Suka: Sky zdobyła serce rodziny

To krótkie opowiadanie to. ujawnione na stronie Facebooka schroniska! Ten były mieszkaniec ośrodka dla zwierząt w końcu znalazł dom zastępczy.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń nie udało się odpowiedzieć wszystkim. To jest usprawiedliwienie dla tych, którzy nie otrzymali odpowiedzi!

Czytaj więcej
Jak często kąpać kota

Schronisko ponownie podziękowało domowi za przyjęcie psa z powrotem do ich domu. Urzędnicy ośrodka również wydawali się zadowoleni ze swojego dobrego uczynku wobec Sky.

Za by zapamiętać tę dobrą chwilęPoprosili rodzinę adopcyjną o zrobienie ostatniego zdjęcia. To wspomnienie wywołało poruszenie w mediach społecznościowych. Życzmy im po prostu szczęścia i radości w życiu!

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.