Strona główna » Zwierzęta » Ten pies walczy, aby uratować swoje szczeniaki po trzęsieniu ziemi (Wideo)

Ten pies walczy, aby uratować swoje szczeniaki po trzęsieniu ziemi (Wideo)

Wideo: ten pies walczy o uratowanie swoich szczeniąt po trzęsieniu ziemi

Wstrząsające zdjęcia. W tych dniach nie tylko ludzie uwięzieni w gruzach trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, którzy są ratowani, ale także zwierzęta domowe. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się wideo, na którym suczka próbuje uratować swoje szczeniaki.

Trzęsienie ziemi o sile 7,8, które w poniedziałek nawiedziło Turcję i Syrię 6 lutego zginęło ponad 20 tys. osób, podczas gdy liczba rannych rośnie z każdym dniem.

Suczka ze wszystkich sił starała się uratować swoje szczeniaki. Próbowała usunąć kamienie łapami i ustami, aby uwolnić swoje dwa nowo narodzone szczeniaki, które zostały zasypane przez trzęsienie ziemi. Mężczyzna widząc sytuację zdołał ich uratować. Następnie zwrócił szczeniaki psu; są one teraz w idealnym stanie.

Wideo: oto jak ten pies walczy o uratowanie swoich szczeniąt po trzęsieniu ziemiŹródło: Capture Instagram

Ponadto, pies również został znaleziony w połowie zakopany. Jej głowa była na zewnątrz, ale całe ciało znajdowało się pod całym opadającym materiałem. Podano jej wodę, podczas gdy próbowano ją wyciągnąć ze skał.

Ponadto koty zostały również dotknięte. Jeden kot był uwięziony i nie mógł się wydostać, a ratownikom udało się go w końcu uwolnić i doprowadzić do bezpieczeństwa.

72 godziny od rozpoczęcia trzęsienia ziemi

Sytuacja w Turcji i Syrii jest katastrofalna. Godziny mijają, a szanse na znalezienie kolejnych ocalałych maleją. Siedemdziesiąt dwa godziny po rozpoczęciu tragedii, krewni nadal szukają ewentualnych ofiar. Podobnie jak ten pies, który szukał swoich szczeniaków.

W wyniku klęski żywiołowej w Turcji i Syrii zginęło ponad 21 tys. osób. Według władz tureckich w kraju zginęły co najmniej 17 674 osoby, natomiast Syria informuje o 3 377 ofiarach śmiertelnych, co daje potwierdzoną sumę do 21 051.

pic.twitter.com/elAIQ542vE

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10 lutego 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.