Strona główna » Zwierzęta » Ten pies odwiedza swoją hospitalizowaną właścicielkę i pomaga poprawić jej zdrowie

Ten pies odwiedza swoją hospitalizowaną właścicielkę i pomaga poprawić jej zdrowie

Ten pies odwiedza swoją hospitalizowaną panią i pomaga poprawić jej zdrowie

Cody, ośmioletni pies rasy sznaucer, został zabrany do szpitala, aby odwiedzić swoją właścicielkę. Pacjentka relacjonowała, że cały ból, który odczuwała, zniknął na sam widok jej pupila.

Tym samym sprawiało jej to przyjemność, przez 45 minut, towarzystwa jej psa w jej pokoju w placówce medycznej. Rzeczywiście, pies natychmiast uspokoił ją po jej wielu dniach w łóżku, w stresie.

„Nie wiem, czy to były emocje, czy co, ale to było naprawdę jak pokarm dla duszy; znieczulenie. Spędził czas obok mnie i patrząc przez okno, z tego, co mówi mi rodzina. Wiem, że ta wizyta była bardzo dobra dla mnie i dla niego. Powiedziałam mu, żeby na mnie czekał i wiem, że mnie rozumie” – powiedziała pacjentka.

Czytaj więcej
Wideo: 2 olbrzymie węże zrywają dach domu podczas godów

„Towarzystwo zwierzaka okazało się naprawdę wspierające. Pacjentka pozytywnie zareagowała na ból. Uzupełnia działanie leków, które otrzymała w szpitalu” – powiedziała wówczas pielęgniarka.

Według HIC, gdy człowiek jest ze swoim psemuwalniają serię neuroprzekaźników, które pomagają im się zrelaksować. Ale także zmniejszyć niepokój i czuć się bardziej komfortowo.

Z tego powodu personel medyczny wprowadził terapeutyczną wizytę zwierząt, aby poprawić nastrój pacjenta.

Pies, który odwiedził swoją właścicielkę w szpitalu i poprawił jej stan zdrowiaŹródło : Capture Instagram
Co trzeba zrobić, aby Twój pupil został przyjęty?

Aby wyrazić zgodę na przyjęcie psa lub innego zwierząt domowychNależy przedstawić świadectwo weterynaryjne stwierdzające, że zwierzę domowe jest wolne od chorób. Jego karta szczepień musi być również aktualna. Powinien być także wykąpany przed przyjęciem i przyjechać do szpitala w specjalnej klatce.

Czytaj więcej
Dlaczego twój pies ma czarną plamę na języku? Odpowiedzi udziela lekarz weterynarii

Zwierzęta domowe oferują towarzystwo, jedną z najbardziej oczywistych korzyści dla ich właścicieli.

Dla wielu osób, życie bez zwierząt domowych jest niemal niewyobrażalne. Pies lub kot zapewniają towarzystwo, czułość i ochronę. Mogą stać się towarzyszami zabaw, tworząc wyjątkowe więzi między ludźmi i zwierzętami, więzi, które stają się kluczowe w ich życiu. W dzisiejszym społeczeństwie posiadanie zwierzęcia domowego pomaga wielu ludziom radzić sobie ze zwiększonym poziomem stresu i niepokoju.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta domowe.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.