Strona główna » Zwierzęta » ten pies codziennie jedzie sam autobusem do parku.

ten pies codziennie jedzie sam autobusem do parku.

Pies jest jednym z najbardziej inteligentnych zwierząt na naszej planecie. Odkąd chodzi obok nas, wykazuje dużą zdolność do wspierania nas we wszystkich zadaniach.

Chociaż stymulacja odgrywa ważną rolę w rozwoju inteligencji psa, niektóre rasy wyróżniają się niesamowitą zdolnością do koncentracji lub rozumienia i uczenia się nowych poleceń.

Każdego dnia ten pies podróżuje samotnie w autobusie do parku

Poznajcie tego słynnego psa z Seattle. Czarny Labrador/Mastin mix o imieniu Eclipse, który zwrócił na siebie uwagę świata po tym, jak jego historia o codziennych dojazdach do parku trafiła do sieci. Nie jest rzadkością widok psa korzystającego z transportu publicznego ze swoim właścicielem. Jednak jeśli miniesz Eclipse w autobusie, jej właściciel, Jeff Young, nie będzie z nią. W rzeczywistości ten inteligentny pies wie, jak wziąć autobus sam.

Do przeczytania
Oto kot olbrzym szuka szczęśliwego domu i kogoś, kto go pokocha

Video: Każdego dnia ten pies podróżuje samotnie autobusem do parkuŹródło : Capture Instagram

Oczywiście Eclipse nie zawsze była tak niezależna i samowystarczalna. Mimo to, ten pies jeździł autobusem wystarczająco dużo razy, aby wiedzieć dokładnie, gdzie wysiąść. Pewnego dnia Jeff Young zabierał go do parku i czekając na autobus zapalił papierosa. Autobus przyjechał, ale Jeff wydawał się chcieć wsiąść do następnego, podczas gdy on skończył swój dym.

Video: Każdego dnia ten pies podróżuje samotnie autobusem do parkuŹródło : Capture Instagram

Eclipse nie miał wtedy cierpliwości, by czekać na swojego właściciela. Wsiadł, a autobus odjechał bez właściciela. Jeff następnie wsiadł do następnego autobusu. Jego pies wysiadł na właściwym przystanku i czekał na niego.

W King County, w Seattle, Eclipse musi być trzymany na smyczy, a kierowcy komunikacji miejskiej mogą swobodnie wpuszczać psy do autobusu. Eclipse zaprzyjaźniła się jednak ze wszystkimi kierowcami. Co więcej, wielu pasażerów uśmiecha się, gdy widzi ją wsiadającą. Po dotarciu na swój przystanek, czarny labrador skacze po schodach, podekscytowany zabawą w parku.

pic.twitter.com/5jQLuvgj1h

Czytaj więcej
Agresywny wirus, który odebrał życie Stiflerowi, 10-letniemu psu

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8 marca 2023 r.

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.