Strona główna » Zwierzęta » ten odważny kot wskoczył do paszczy krokodyla

ten odważny kot wskoczył do paszczy krokodyla

Wyczyn odważny kot którzy, co niewiarygodne, mieli okazję zdobyć trochę jedzenia. Ale tak naprawdę nie myślał o niebezpieczeństwach związanych z jej zdobyciem. Postanowił więc wejść do paszczy krokodyla, by zdobyć pożywienie… W ten sposób stał się sławny na portalach społecznościowych. Rzeczywiście, zostało to sfilmowane; wideo następnie szybko rozprzestrzeniło się w sieciach społecznościowych.

Materiał filmowy pozostawił po sobie falę komentarzy:

Niektórzy internauci wątpili w prawdziwość filmiku, a inni bili brawo odwaga kota. Zwłaszcza umiejętność, z jaką osiągnął swój cel bez zadrapania.

Na zdjęciach udostępnionych przez użytkownika Instagrama @swiss_catstagram można więc zobaczyć, jak, kotka delikatnie podchodzi do krokodyla, aby by odzyskać kawałek mięsa. Następnie krokodyl porusza się nieco, aby przestraszyć kota. Jednak kot kończy swoje zadanie i wyjmuje jedzenie z paszczy krokodyla.

W obliczu takiego wyczynu, kot i jego umiejętności były oklaskiwane na portalach społecznościowych. Tak jak niebezpieczne było jego działanie w celu zdobycia pożywienia, niektórzy mówili, że kot odważył się, ponieważ miał „7 żyć”, jak powszechnie uważa się o tych zwierzętach.

Wideo: ten odważny kot wskoczył do paszczy krokodylaŹródło : Capture Instagram

„To bardzo odważne”, „kiedy masz 7 żyć i nie wiesz, co zrobić”, „co za wyczyn”, „to nie może być prawda”, „bo ludzie żyją dłużej niż koty”, „zwykły kociak z Ohio”, „jego przyjaciele mu nie uwierzą”, „jedynym powodem, dla którego nic mu się nie stało, jest to, że krokodylowi brakuje części dolnej szczęki”, „najodważniejszy kot, jakiego kiedykolwiek widziałem”, to tylko niektóre z komentarzy na temat tego wyczynu.

Obejrzyjcie filmik poniżej:

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy aby sprawdzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.