Strona główna » Zwierzęta » Ten kot wraca do domu pełen szminki, w końcu rozumieją dlaczego

Ten kot wraca do domu pełen szminki, w końcu rozumieją dlaczego

Ten kot wraca do domu pełen szminki, w końcu rozumieją dlaczego

Biały kot o imieniu Cotton Candy pojawił się w domu z twarzą pełną szminki. Wywołało to poruszenie wśród internautów. Kotek należy do Arivane, 54-letniego mężczyzny, który mieszka we Florianópolis w południowej Brazylii. Będzie musiał długo tłumaczyć się, dlaczego przybył ze znakami „niewierności”…

„Mój kot wszedł dziś do mojego domu w taki sposób. Najwyraźniej, mamy miłośnika kotów na naszej ulicy – opisuje użytkownik Nabo92 w wiadomości zamieszczonej w miniony weekend. Na obu zdjęciach zwierzę widać pod różnymi kątami. I z licznymi śladami szminki na czole, szyi, nosie i policzkach.

Internauci bardzo śmiali się z historii tego kotka. Niektórzy zostawili następujące komentarze: „Koty dają znać, że mają miłośników”, „Czyjaś matka była naprawdę pijana”, „To ostatni trend TikTok, możesz znaleźć swojego kota na TikTok”.

Czytaj więcej
Strata zwierzaka jest znacznie trudniejsza niż wielu osobom się wydaje

To już trzeci w rodzinie

Jak twierdzi jego właściciel, Arivane, w wywiadzie dla Newsweeka, Cotton Candy jest najstarszym z trzech posiadanych przez nich kotów. Dlatego w przeciwieństwie do swojego „młodszego rodzeństwa” lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Czy to na podwórku, czy w okolicy.

„To wszystko stało się bardzo nagle. Pojawił się ze szminką na całym ciele. Nie wiedzieliśmy, co się stało. We went to by sprawdzić i okazało się, że dziurę w ogrodzeniu wokół naszej posesji – powiedział mężczyzna.
Ten kot wrócił do domu pełen szminki i to jest wyjaśnienieŹródło : Capture Instagram

Uważa więc, że ta dziura w płocie pozwalająca przejść kotu pochodzi od kochanki kota. Ten ostatni zadbałby wówczas o to, by mogli się widzieć o każdej porze dnia. Wyjaśnił też, że nie jest tak zaskakujące, że zdobył czyjeś serce. Rzeczywiście jest on m.in. bardzo łagodnym i czułym kotem w stosunku do ludzi.

Ten kot uwielbia być głaskany przez swoich właścicieli. Dlatego Arivane i jej rodzina byli tak zainteresowani tą nową relacją. A zwłaszcza niesamowitą ilością pocałunków, które otrzymał od swojej ukochanej.

Czytaj więcej
Oto 8 gigantycznych zwierząt, których prawdopodobnie nigdy nie widziałeś

Radość Twojej rodziny

Właściciele Cotton Candy powiedzieli, że są zachwyceni, że historia ich kota stała się wirusowa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Reddit. W odpowiedzi na. setki rekomendacji zgłaszanych przez internautów, Arivane powiedziało, że weźmie je pod uwagę.

Ponadto Brazylijczyk wyjaśnił, że zawsze martwił się o kocie samopoczucie. Szczególnie w miejscach, w których spędza dużo czasu. „Tutaj, zawsze było to naszą troską. Dom jest zwykle ogrodzony, a nasze zwierzęta nie wychodzą na zewnątrz – powiedział o różnych środkach podjętych w celu utrzymania swoich zwierząt w domu.
Ten kot wrócił do domu pełen szminki i to jest wyjaśnienieŹródło : Capture Instagram

Na podstawie liczby pocałunków, które otrzymał kot, jego właściciel powiedział, że musiał mieć wspaniały czas miłości. Nawet porównując tę historię do, Romeo i Julia.

Historia miała tak duży wpływ, że wiele osób podzieliło się tym, czego doświadczyli ze swoimi kotami, które mają dwa domy. Niektórzy z właścicieli tłumaczyli, że ich pupile przybrały przesadnie na wadze, ponieważ jadły w dwóch domach. I nikt tego nie zauważył.

Czytaj więcej
Tajemnice o twoim zwierzaku, których weterynarz nigdy ci nie powie

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.