Strona główna » Zwierzęta » ten kot stał się sławny dzięki piciu z dystrybutora wody

ten kot stał się sławny dzięki piciu z dystrybutora wody

Video: ten kot zasłynął z picia wody z automatu

Koty stały się bardzo popularnymi zwierzętami domowymi, dzięki swojej delikatności i niezależności. Przygody i wybryki tych towarzyszy często wzbudzają ekscytację i ciekawość. Dlatego też, gdy większość ludzi widzi, że ich pupil robi coś fajnego, pierwszą rzeczą, którą robią, jest wzięcie do ręki swojego telefon komórkowy i nagraj ten moment.

Koty żyją z ludźmi od czasów starożytnych. Rzeczywiście, były one wielką pomocą dla starożytnych cywilizacji, polując na szkodliwe gryzonie. Według badań opublikowanych w czasopiśmie Science, w 2004 roku odkryto, że kotowate towarzyszyły ludziom przez ponad 9,5 tysiąca lat. Wniosek ten wysnuto po odkryciu tuszy tego zwierzęcia, która była zakopana przez ponad tysiąc lat.

Z drugiej strony nie ulega wątpliwości, że te koty urzekły i uwiodły większość ludzi. Ich atrakcyjna osobowość i urok sprawiają, że. je bohaterami tysięcy zdjęć, śmiesznych filmików.

Czytaj więcej
Oto jak łatwo rozpoznać, czy Twój kot jest chory

Rzeczywiście, istnieje wiele filmów z kotami tańczącymi, mówiącymi, a nawet otwierającymi drzwi domu. W rzeczywistości te urocze filmy tak bardzo poruszyły niektórych ludzi, że po tym adoptowali kota.

Te zwierzęta są szczególnie niesamowite. Ale czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie zobaczyć kota pijącego wodę bezpośrednio z dozownika? Zaskakujące, jak może się wydawać, nie jest to niemożliwe. Tak właśnie wygląda wideo, które stało się viral na portalach społecznościowych.
Video: Kot, który stał się wirusowy za picie wody z automatuŹródło: Capture Instagram

Kot o niesamowitych zdolnościach

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił filmik, na którym kotu udaje się wypić wodę z dozownika. Niezwykłemu materiałowi filmowemu towarzyszył następujący opis: „When I say koty są bardziej niezależne, o to mi chodzi.

Filmik rzeczywiście pokazuje kota z rozwiniętą pomysłowością, która pozwala mu radzić sobie samemu. I to nawet bez konieczności wzywania swojego pana do zaspokojenia swoich potrzeb.

Czytaj więcej
Oto dlaczego psy chowają jedzenie i przedmioty w swoich łóżkach

Użytkownik Brian Duart sfilmował dokładny moment, w którym jego kot podchodzi do dystrybutora wody. Następnie podnosi łapą dźwignię, aby się nawodnić. Filmik ma obecnie ponad 1,8 mln wyświetleń.

Koci wyczyn stał się więc prawdziwą iskrą ciekawość wielu internautów.

W rezultacie wideo zgromadziło ponad 76,2 tys. polubień na portalu społecznościowym Twitter. Kilku użytkowników skomentowało niesamowite wydarzenie: „Nie rządzą światem, bo nie chcą”, „Jaka miłość do tego małego kota”, „Kot jest dużo mądrzejszy niż wielu w mojej firmie”, „Mój kot robi sobie selfie”, „Jeśli tego nie sfilmujesz, nikt ci nie uwierzy”.

pic.twitter.com/qw9gLIanPH

Czytaj więcej
Wideo: Przezabawna reakcja księdza na kopulowanie psów w środku mszy św.

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 9 marca 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.