Strona główna » Zwierzęta » Ten kot idzie do domu, ale dostaje zły dom, jego reakcja jest zabawna (wideo)

Ten kot idzie do domu, ale dostaje zły dom, jego reakcja jest zabawna (wideo)

Ten kot idzie do domu, ale dostaje zły dom, jego reakcja jest przezabawna (wideo)

Zwierzęta domowe są jednym z głównych źródeł radości w życiu istot ludzkich. Rzeczywiście, wideo kota, który poszedł do złego domu, rozśmieszyło wszystkich w sieci społecznej TikTok. Richelle De Jong sfilmowała reakcje kota, gdy wszedł do klapy dla kotów w swoim domu, i to było tak zabawne! Opowiadamy ci o tym wszystkim w poniższych liniach!

Kot poszedł do złego domu!

Historia miała miejsce w 2021 r.. Kot, o którym mowa, miał sierść na kółkach i spędzał czas na spacerach poza domem. Po tym długim spacerze potrzebował znaleźć swój dom.

Kot poszedł więc do domu jak zwykle. Tak też się stało, wszedł najpierw w głowę przez klapkę dla kotów. Jednak po wejściu do tego domu czekała na niego niespodzianka.

Czytaj więcej
Rozkuwają psa łańcuchowego, ale ten nie chce się ruszyć, są oszołomieni, gdy dowiadują się dlaczego

Zaraz po wejściu do rezydencji, kotka została przywitana przez Richelle De Jong, panią domu i jej kota. Kotka była zaskoczona bowiem nie znał tych istot. Rzeczywiście, nigdy ich nie widział!

Richelle De Jong zrobiła filmik. Materiałem z czatu podzieliła się na portalu społecznościowym TikTok. Oczywiście film rozbawił wszystkich, którzy go zobaczyli.

Filmik okazał się wielkim hitem!

Teledysk został opublikowany 14 kwietnia 2021 roku. Natychmiast wywołało tysiące reakcji. Rzeczywiście, reakcja kota rozbawiła wszystkich.

Widać było, że kot był tak zaskoczony, że nie widział tego, co jest przyzwyczajony widzieć w swoim domu. Przez chwilę stał w miejscu. To było tak, jakby był wstrzymany. Richelle De Jong i jej kot obserwowali go uważnie.

Czytaj więcej
Jednooki strapiony kociak zostaje adoptowany, jego przemiana robi wrażenie!

Ten kot idzie do domu, ale dostaje zły dom, jego reakcja jest przezabawna (wideo)Źródło : Capture Instagram

Po tej małej niespodziance, która postawiła go w stan wstrzymania, zaczął powoli chodzić do tyłu. Przeszedł przez ten sam zawias. Widzieliśmy, że był trochę nieswojo, bo poszedł do złego domu.

Domyślilibyśmy się, co ten kot mógłby powiedzieć, gdyby umiał mówić. Mógłby powiedzieć do siebie „Chaperlipopette! Gdzie są moje ulubione miski i ludziki!”.. W każdym razie, ten mały filmik okazał się sukcesem !

Filmik z kotem osiąga miliony wyświetleń!

Filmik z kotem przyciągnął wielu internautów. Rzeczywiście jest on tak zabawny i rozrywkowy, że obejrzało go ponad 11 milionów osób. Do dziś filmik otrzymuje wzmianki , „polubienia”. Rzeczywiście, było ich ponad 2 miliony. Liczba komentarzy jest również bardzo duża, sięgająca w tysiące. „Wygląda naprawdę przykro i można powiedzieć, że jest zakłopotany”napisała jedna osoba; a inna „So cute!”.

Gdy mamy zwierzęta domowe, takie jak kot, ważne jest, aby założyć klapkę dla kota. Dzięki temu łatwiej jest im wchodzić i wychodzić z domu. Jednakże, aby uniknąć sytuacji podobnej do tego filmuzastosowanie technologii jest bardziej skuteczne. Istnieją klapki dla kotów z urządzeniami, które z łatwością rozpoznają chipy naszych kotów. Dzięki temu drzwiczki otworzą się tylko wtedy, gdy się do nich zbliżą.

Do przeczytania
Młody niedźwiedź zgubił się w wiosce, ten człowiek ratuje mu życie i adoptuje go

@richelledejong1 Kiedy jesteś w złym domu…. #fyp #koty #funny #foryoupage ♬ Oh No – Kreepa

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.