Strona główna » Zwierzęta » Ten kot adoptowany w schronisku zostaje przywrócony tydzień później, powód jest niesamowity!

Ten kot adoptowany w schronisku zostaje przywrócony tydzień później, powód jest niesamowity!

Ten kot adoptowany ze schroniska jest przywrócony tydzień później, powód jest zdumiewający!

Główne powody zwrotu zwierzęcia do adopcji mogą być liczne. Niektórzy ludzie mogą przynieść swoje zwierzęta z powrotem, ponieważ nie mają wystarczająco dużo pieniędzy. Ale może być też tak, że nowi właściciele po prostu zmieniają zdanie. Jednak w przypadku Bruna tak nie jest. Kot, który został sprowadzony z powrotem do schroniska przez swoją nową rodzinę po zaledwie tygodniu od adopcji. A powód tego wyboru jest dość zaskakujący. Opowiadamy o tym wszystkim w kolejnych akapitach!

Bruno jest pierwszym kotem w tej rodzinie!

Bruno był pierwszym kot dla tej rodziny, ponieważ nigdy wcześniej nie adoptowali żadnego. Kocie życie wydawało się więc układać w towarzystwie kochających nowych właścicieli. 2-letnia kula włosów raz po raz okazywała swoją wdzięczność nowym właścicielom. Zwierzak okazuje swoje uznanie za pomocą drobnych gestów wspólnych dla wszystkich kotów.

Ten kot adoptowany ze schroniska zostaje sprowadzony z powrotem tydzień później, powód jest zastanawiający!Źródło : Capture Instagram

Bruno wszędzie chodzi za swoimi właścicielami, dając im mnóstwo uścisków. Kotek również najczęściej wspina się na ich kolana. Nie przestał prosić o pocałunki, wykonując przyjazne uderzenia głową w stronę swoich właścicieli. Jednak to ciągłe domaganie się czułości sprawiło, że zarobił swój powrót do schronienia.

Do przeczytania
Ten kierowca autobusu podejrzewa problem z właścicielem psa, więc postanawia zamknąć drzwi

Bruno trafił z powrotem do schroniska!

Właściciele Bruna uważali, że jest on zbyt czepliwy. I to stało się dla nich nie do zniesienia. Dlatego postanowili go odstawić. sprowadzić do schroniska. Oprócz tego, adoptujący skarżyli się również, że kot jest zbyt aktywny. Takie zachowanie jest jednak zupełnie normalne, gdy kot czuje się komfortowo w nowym środowisku.

Bycie wreszcie poza schroniskiem tak bardzo zachwyciło Bruna, że wieczorem bawił się przez 15 minut. To nie poprawiło jego sytuację z właścicielami. Jest oczywiste, że właściciele nie wiedzą, jak interpretować działania i gesty swojego nowego kota. W rzeczywistości tylko doświadczeni właściciele są w stanie to zrobić.
Ten kot adoptowany ze schroniska został sprowadzony z powrotem tydzień później, powód jest niesamowity!Źródło : Capture Instagram

Chat: Historia Bruna zrobiła furorę w sieci!

Pracownicy schroniska byli oszołomieni, gdy musieli odebrać Bruna. Nie mogli uwierzyć w historię kota i natychmiast opublikowali ją na swojej stronie na Facebooku. Post został podzielony tysiące razy przez ludzi i najechali Internet. To co przeżył oczywiście poruszyło serca wielu miłośników kotów.

Post ułatwił też znalezienie nowego domu dla Bruna. Kierownik schroniska był w stanie zebrać ponad 50 wniosków adopcyjnych. Jego historia pomogła również rodzinom adoptować inne koty w schronisku. W rezultacie wiele futrzanych kul otrzymało nowy początek. Jeśli chodzi o Bruno, mały kot został ponownie adoptowany. Życzymy mu dużo szczęścia i mamy nadzieję, że tym razem będzie w dobrych rękach.

Czytaj więcej
Oto 4 najdroższe rasy kotów

pic.twitter.com/DQ2VRq9tMV

– nelimar (@nelimar165) 1 marca 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Czytaj więcej
Oto najlepsze ćwiczenia do wykonania z psem w domu!

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.