Strona główna » Zwierzęta » Ten imponujący wilczarz musiał zostać uśpiony, schronisko ratuje mu życie

Ten imponujący wilczarz musiał zostać uśpiony, schronisko ratuje mu życie

Ten imponujący wilczarz musiał zostać uśpiony, schronisko ratuje mu życie

Wzruszająca historia Yuki miała miejsce jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych. Poprzedni właściciele tego imponująco dużego psa rozważali zakończenie jego życia z zaskakującego powodu. Specjalistyczne schronisko przybyło w samą porę, by interweniować i uratować zwierzę.

Pies: Przeszłość Yuki

Wilczarz to jedna z najbardziej fascynujących mieszańców psów. Jak sama nazwa rasy wskazuje, jest to m.in. fuzja psa i wilka. Wynik tej mieszanki jest bardzo ciekawy, ponieważ jest to zarówno zwierzę potulne, jak i ma imponujący wygląd.

Poprzedni właściciele tego psa kupili go, gdy był jeszcze mały. Adopcja Yuki trwała jednak długo. nieoczekiwany zwrot akcji. Rzeczywiście, wilczur zaskoczył rodzinę!

Czytaj więcej
Czy Twój pies szczeka na niektórych ludzi, a na innych nie? Oto odpowiedź od ekspertów

Mając zaledwie 8 miesięcy, zwierzak urósł do zupełnie niewiarygodnych rozmiarów. Było to prawdopodobnie spowodowane wilczym DNA obecnym w ciele zwierzaka. W obliczu tego zadziwiającego wzrostu Yuki, zaczęła kwestionować samą siebie.

Doszli do wniosku, że nie będą w stanie zająć się Yukim ze względu na jego rozmiary. Przez głowę przeszła im więc myśl o zakończeniu życia psa. Rodzina postanowiła. porzucić zwierzę czekając, aż nadejdzie jego koniec.

Sanktuarium „Shy Wolf” ma historię ratowania wilków

Shy Wolf Sanctuary znajduje się w stanie Floryda w USA i zostało założone przez Nancy Smith. Jest to miejsce, które specjalizuje się w opiece nad udomowionymi wilkami, które są źle traktowane. Pies taki jak Yuki jest wtedy witany w ich domu.

Właściciele odchodzą od wilczarzy z różnych powodów. Na początku są to zwierzęta, które interesują sporą liczbę osób. Jednak gdy dorastają, ich hybrydowe cechy czynią je odmiennymi od zwykłego psa stają się coraz bardziej widoczne.

Czytaj więcej
Człowiek strzela do 2 kotów, bo nie dawały mu spać

Te cechy hybrydowe dotyczą głównie wielkości i zachowania zwierzęcia. W przeciwieństwie do normalnego psa, wilczarz ma m.in. tempo wzrostu szybki i mogą osiągnąć imponujące rozmiary. Na dodatek mogą mieć dość niebezpieczne momenty agresji.

Yuki trafiła do Sanktuarium Nieśmiałych Wilków w 2008 roku. Należy zaznaczyć, że schronisko nie znalazło psa w odpowiednim czasie, więc zwierzę nie byłoby już z nami. Na szczęście są one przyzwyczajone do takiej opieki. Rzeczywiście, wilczaki to. często porzucane.

Wyjątkowy pies, który zrobił szum w internecie

Kilka lat temu o Yuki zaczęło być głośno w internecie. Rzeczywiście, zyskał popularność. Zdjęcia i filmy obok Brittany Allen ujawniają to. Wielkość zwierzęcia obok Brittany Allen natychmiast sprawiła, że stał się on domownikiem. Rozmiar zwierzęcia obok młodej kobiety natychmiast zwrócił uwagę internautów.

To właśnie po tym przyroście popularności ludzie zaczęli zaglądać w przeszłość zwierzęcia. Niesamowita historia Yuki została ujawniona jakiś czas temu. W każdym razie, ten pies z trudną przeszłością znalazła idealne miejsce do bycia szczęśliwą.

Czytaj więcej
Ten kociak znaleziony na ulicy z poważnym urazem łapy walczy o życie

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.