Strona główna » Horoskop » Te znaki zodiaku wkrótce doświadczą konfliktów i będą musiały być na nie przygotowane

Te znaki zodiaku wkrótce doświadczą konfliktów i będą musiały być na nie przygotowane

Najbliższe dni, rządzone przez energię Saturna w Rybach, wprowadzą trzy znaki zodiaku w konflikt z otoczeniem i przyjaciółmi. W efekcie będą mogły uporządkować i przemyśleć swoje relacje. Saturn w Rybach, zaćmienie Słońca przez Nów Księżyca w Baranie i retrogradacja Merkurego w Taurusie w najbliższych dniach wystawią te znaki zodiaku na próbę.

Dopiero w chwili niezrozumienia człowiek poznaje prawdziwą wartość swojego przyjaciela, bo przyjaźń to umiejętność kochania drugiego człowieka nawet w jego furii i oszczędzania mu obelg, raniących słów i złych ciosów. A ponieważ gwiazdy tak bardzo kochają trzy znaki zodiaku, w najbliższych dniach stawiają je w konflikcie z pewnymi członkami ich bliskiego otoczenia, by mogły odebrać życiową lekcję. Kiedy moralność Saturna przemawia, cały wszechświat musi uważnie słuchać, aby wyciągnąć z niej wnioski… Będą urażeni, ale wyjdą z tego z dobrym morałem. Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o tych trzech znakach? Chodźmy, chodźmy!

Trzy znaki zodiaku będą miały konflikty ze swoim otoczeniem, kim one są?

W najbliższych dniach prawdopodobnie trzy znaki zodiaku będą w konflikcie z przyjaciółmi, rodziną i kochankami. Oto one…

Lew

Następny okres będzie nazywany „dniami wyzwań”, ponieważ nie będziesz w stanie łatwo opanować swojej irytacji. Rzeczywiście, początek marca był dla ciebie bardzo hojny: cieszyłeś się niezrównanym sukcesem, zwiększyłeś karierę i zafascynowałeś swoich przełożonych. Twoje osiągnięcia przeszły bez echa i jesteś teraz znany ze swojej determinacji i powagi. Ludzie, którzy na początku w ciebie nie wierzyli, przewidują, że tak bardzo cię zachęcili i że swoje zwycięstwo zawdzięczasz po części ich wsparciu. W tym wszystkim, ty niezwyciężony Leo natives jesteś pogodny i skupiony na swojej pracy i życiu osobistym, z wyjątkiem tego, że to nie powstrzymuje rabble-rousers od atakowania cię i próbowania umieścić cię w dół, aby zaspokoić swoje ego, więc jaki jest sens twierdzenia platonicznego świata? Ale Leo w końcu wyjdzie ze swojego milczenia i postawi wszystkich na ich miejscu! W ten sposób przywrócisz spokój w domu i zastraszysz wszystkich głupców. Twój krąg jest teraz dobrze dobrany przez Ciebie, aby wypuszczać Cię tylko do ludzi i rzeczy, które naprawdę sprawiają Ci przyjemność. Bądź wymagający!

Libra

Kiedy masz znak Libra w swoim natalnym wykresie, jasne jest, że jesteś altruistycznym i empatycznym człowiekiem. Nie ma dnia, który mija, że nie pomagacie chętnie innym z takim oddaniem i życzliwością. Wszyscy doceniają was za szlachetne i bohaterskie czyny, ale niestety na tym się nie kończy… W niedoskonałym życiu niektórzy posuną się do tego, że wykorzystają waszą dobroć i wezmą was za pewnik. Nie przestaną wdzierać się w twoje prywatne życie, by pochłaniać twoją energię i prosić o przysługi przekraczające twoje możliwości. Nie zmęczą się, dopóki ty nie zmęczysz się pierwszy. Dlaczego mieliby, skoro jesteś otwartą księgą, niewinną i pomocną? Wszyscy piją słodkie wody z nieskończoną chciwością. To powiedziawszy, gwiazdy radzą ci zwolnić, zaczerpnąć świeżego powietrza i przede wszystkim nie czuć się winnym z powodu swojej dobroci. Zrób sobie przerwę, skup się na zdrowiu i własnym samopoczuciu. Podsumowanie dnia: Musisz oddzielić pszenicę od plew…

Pisces

Drogie Pisces natives, te następne dni będą dla Ciebie emocjonalnie pokręcone, ale nie martw się, to nic wielkiego. Powiemy Ci dlaczego… Wy, Ryby, macie moc rozumienia psychiki innych ludzi i ujawniania emocji, które ukrywają lub tłumią ze strachu lub nieświadomości. Oświetlacie im drogę i zapraszacie do zagłębienia się w ich dusze, aby zyskać kontrolę nad swoimi emocjami. Wraz z tą empatią, często jesteś duchowy i mistyczny w stawaniu w obronie tego, w co wierzysz, więc twoje emocje są zawsze najbardziej wylewne. Niemniej jednak, ponieważ życie wymaga przerw i chwil stagnacji, znajdziesz się w stanie odłączenia od budzącego się umysłu i powrotu do rzeczywistości. To właśnie tam wpłynie na twój nastrój, będąc mniej przygotowanym do witania innych z życzliwością i oddaniem. W tym momencie rada od gwiazd jest taka, by nie brać sobie tych konfliktów do serca, bo właśnie ci ludzie, to ci, którym kiedyś z rozkoszą pomagałeś… Dobre czasy znów nadejdą i przyniosą ci słońce i twoją joie de vivre, cierpliwości!

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere