Strona główna » Horoskop » Te znaki zodiaku to trudne teściowe do życia: mogą być nie do zniesienia

Te znaki zodiaku to trudne teściowe do życia: mogą być nie do zniesienia

Dobra teściowa może być prawdziwym skarbem dla swojej synowej czy zięcia, jak również koszmarem dla nich, jeśli angażuje się w pewne złe zachowania. I chociaż istnieje wiele dobrych teściowych, złe nie są rzadkie i mówi się, że rodzą się pod pewnymi znakami zodiaku w szczególności, według astrologów. Poznaj teściowe zodiaku, które według gwiazd są obdarzone wyjątkowo niegodziwym charakterem.

Ideałem jest zbudowanie zdrowej relacji z teściową współmałżonka, ale niestety nie zawsze jest to przyjemność...Niektóre znaki zodiaku po prostu nie nadają się do roli teściowej! Dowiedz się, kim są, abyś mógł zdobyć przewagę i nauczyć się, jak sobie z nimi radzić…w relacji małżeńskiej są to przecież ostatnie osoby, które chciałbyś, aby były postrzegane w złym świetle….

Najgorsze teściowe zodiaku

Rakowa teściowa

To kobieta, która nie może uciec przed zazdrością, zawiścią i urazą i właśnie z tych powodów lepiej jej w żaden sposób nie obrażać. Nie bądź skąpy w swoich rozważaniach na jej temat, ale nie bądź też oczywiście przesadnie chwalący. W każdym razie zanotuj jej urodziny na pamiątkę, czerwonym długopisem, pogrubioną czcionką, podkreśloną fluorescencyjnie i dużymi literami…

Koniec z żartami. Jest to osoba o życzliwym sercu, autentyczna i pomocna, która może być wielkim wsparciem, gdy napotykasz na przeszkody w swoim życiu. Tylko uważaj, żeby nie urazić tak pięknej duszy mimo niedoskonałości jej charakteru, bo życie w zgodzie z tą Rakową teściową, no cóż… jest bardzo możliwe. W sumie niedoskonałość to los każdego z nas.

Teściowa spod znaku Lwa


Powodem, dla którego teściowe urodzone pod znakiem Lwa należą do najgorszych znaków zodiaku w swojej kategorii jest to, że ich temperament może być prawdziwym wyzwaniem dla synowej lub zięcia. Ci ostatni często będą musieli wykazać się cierpliwością i chłodnym umysłem, aby poradzić sobie z ich ekscesami. A te ekscesy można wyrazić na wiele sposobów! Jednym z najbardziej powtarzających się jest ich skłonność do zaborczości. Ach, zaborczość…ta wada, która jest tak irytująca dla osoby, która na nią cierpi….

To ludzie, którzy łatwo ulegają zazdrości, nawet o partnerkę swojego syna. Teściowe uważają, że wiedzą lepiej od swojego dziecka, co jest dla niego dobre i dlatego są szczególnie wymagające wobec zięcia lub synowej.

Teściowym spod znaku Lwa nie są obce spory, zwłaszcza gdy chodzi o edukację czy wychowanie wnuków. Często będą nalegać na przekonanie syna lub synowej do właściwego sposobu postępowania, zgodnie z ich wyobrażeniem o dobrym wychowaniu. Niemniej jednak, macochy Leo to ambitne i charyzmatyczne osoby, których wizja jest na wagę złota!

Macocha Panny

Teściowe reprezentujące znak Panny mają bardzo silny charakter! Najmniej można o nich powiedzieć, że mają szczególnie silne cechy osobowości, co oznacza, że życie w ich obecności jest raczej burzliwe… Jednym z powodów jest to, że kultywują wysokie oczekiwania wobec innych, a jeszcze bardziej, gdy chodzi o ich rodzinę. Dodajmy do tego ich skłonność do częstej, a nawet nieumiarkowanej krytyki, a otrzymamy teściową, która jest…niezapomniana…z braku lepszego słowa….

Tak! Nie możemy powiedzieć, że są to wymarzone teściowe, nawet jeśli ani przez chwilę nie wątpimy, że jest ich kilka, które mają taką samą przynależność zodiakalną. Te panie mogą dać popalić swoim zięciom lub córkom, które mogą je postrzegać jako prawdziwe „matki” z piekła rodem.

Ale to nie wszystko. To teściowe, które nieustannie się kontrolują, chcą mieć wpływ na sprawy rodziny, w tym dzieci. To także kobiety ciekawskie, wymagające i, delikatnie mówiąc, perfekcjonistyczne. Na szczęście nie są skąpi w komplementach i względach dla swoich bliskich. Jeśli ich syn lub synowa zyska jej szacunek, mogą nawet widzieć w niej swoją najlepszą przyjaciółkę. Zawsze jest więc nadzieja, że uda się wejść na dobrą stronę teściowej i być przez nią kochanym.

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.