Strona główna » Horoskop » Te znaki zodiaku ryzykują, że w tym tygodniu stracą wszystko i staną się biedniejsze

Te znaki zodiaku ryzykują, że w tym tygodniu stracą wszystko i staną się biedniejsze

Nawet zanim planeta Saturn przejdzie do Ryb, aby przynieść trochę szczęścia w naszym życiu, tydzień od 27 lutego do 5 marca będzie raczej problematyczny finansowo dla niektórych znaków zodiaku. Podczas gdy ich oszczędności są zagrożone utratą, równie dobrze mogą być u kresu wytrzymałości. Nie ma jednak powodów do niepokoju, jeśli ostrożność jest na porządku dziennym! Przy dobrej dawce czujności nic nie jest nie do pokonania.

Sam koniec lutego i sam początek marca nie oferują najpiękniejszego przejścia z jednego miesiąca do drugiego dla tych znaków zodiaku. Podczas gdy obecny tydzień może być dla niektórych szczęśliwy i pomyślny, tego samego nie można powiedzieć o innych. Tak jest w przypadku tych znaków zodiaku, które będą musiały znosić niewygodny tydzień.

Te znaki zodiaku mogą zostać zubożone w przyszłym tygodniu i znaleźć się bez grosza.

Taurus

Przedstawiciele Taurus zasługują na zabawę i wyrzucenie pary przez świętowanie. Ale chociaż nie ma nic złego w ładowaniu baterii, ten obecny tydzień powinien zachęcić ich do zachowania proporcji. Doceniamy, delektujemy się, ale też unikamy przebywania w czystej konsumpcji przyjemności. Konsumowanie oznacza rujnowanie siebie, zanim jeszcze zdasz sobie z tego sprawę! Jedna rada: nie daj się ponieść, bo skończysz z pieniędzmi wystarczającymi do posmarowania masłem sucharów.
Po gorącym przyjęciu ważne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie z tym, co może się stać, jeśli jesteś zbyt nieostrożny i lekkomyślny. Jeśli nie wiedzą dokładnie, co robią ze swoimi pieniędzmi, mogą skończyć z pustym portfelem. Ale zdadzą sobie z tego sprawę dopiero dzień po świętach…

Nie wydaje się też pieniędzy, które nie są potrzebne i nie podejmuje się ryzyka, którym nie można zarządzać. Być może dla oszczędności lepiej większość czasu spędzać w domu…

W każdym razie nasi przyjaciele Taurus są szczególnie przywiązani do swoich wygód i uwielbiają pozostawać zamknięci w swoich domach. W każdym razie, tak jak w przypadku innych znaków, jest tylko jedno hasło przewodnie, o którym należy pamiętać: Równowaga.

Skorpion

Aby przetrwać nadchodzący tydzień, przedstawiciele znaku Skorpiona muszą przyjąć dwie kluczowe zasady: pierwsza – rozwaga, a druga… również rozwaga. Zasadniczo wysokie zamówienie dla znaku, który jest ogólnie predysponowany do odpuszczania i braku kontroli emocjonalnej, pozwalając sobie czasem na rządzenie się swoimi impulsami. Ale zamiast padać ofiarą pasji, która tak je charakteryzuje, najlepiej, żeby znalazły teraz sposób na oswojenie swojej natury. Bardzo łatwo jest znaleźć się z dziurą w portfelu, kiedy emocje biorą górę nad Tobą…Nie panując nad sobą, sfrustrowane lub zestresowane, Skorpiony nie są odporne na pochopne zakupy.

Z drugiej strony mogą stracić fortunę, jeśli zapuszczą się w niepotrzebne zakłady, których jedyną korzyścią jest napompowanie ich ego. Należy więc unikać wszystkiego, co może doprowadzić do takiej sytuacji, jak szantaż i kłótnie, czy upór w próbach udowodnienia swojego punktu widzenia.

Duma również schodzi na dalszy plan! Kłótnia z szefem, który nie docenia ich wystarczająco, impulsywny ruch i bang! Nawet dobre małe „ouste” od rodzin nie jest niemożliwe!

Jeśli wezmą pod uwagę te szczegóły, nadchodzący tydzień może minąć bez problemów, jeśli dodatkowo zadbają o swój budżet. W ten sposób mogą uniknąć problemów i utraty dochodów przed wyruszeniem na piękny odcinek odnowy w nadchodzących dniach.

Sagittarians

 

Ten tydzień jest kluczowy dla naszych przyjaciół ze Strzelca, którzy będą musieli uważać na to, co robią, albo znajdą się w sytuacji, w której zapłacą cenę… dosłownie. Brak ostrożności na drodze, złamanie zasad ruchu drogowego, duży mandat będzie łatwy… Więc tak, Strzelce oddają się podejmowaniu ryzyka, ale to zdecydowanie nie jest czas, aby nie przestrzegać wszystkich zasad… A w każdym razie, bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Chodzi o to, że bez względu na kontekst, żądni przygód przedstawiciele zodiaku mogą stracić coś cennego i szczególnie ważnego dla nich, jeśli nie podejmą środków ostrożności. Merkury w Rybach wzywa do czujności.

Nie będąc w najlepszej formie jeśli chodzi o budżet, Strzelce będą musiały zrezygnować z pragnienia zmiany otoczenia. Muszą zadowolić się kilkoma wycieczkami do pobliskich miast i unikać dużych podróży tak bardzo, jak to tylko możliwe. To samo dotyczy dużych zakupów, nawet jeśli umierają, by się rozpieszczać… Cierpliwość będzie zatem największą cnotą, jaką należy posiadać w bieżącym tygodniu, zanim zaczniemy cieszyć się bardziej pomyślnymi dniami w tym samym miesiącu. Krótko mówiąc, zwalniamy, relaksujemy się i unikamy ulegania zwykłym pokusom! Zapomnij więc o kompulsywnych zakupach, wielkich podróżach i podejmowaniu ryzyka. Oczywiście, nadal mogą oddawać się tym ćwiczeniom… z wielką szkodą dla ich finansowego zdrowia.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.