Strona główna » Horoskop » Te 3 astro znaki doświadczą rozstania przed połową kwietnia.

Te 3 astro znaki doświadczą rozstania przed połową kwietnia.

Niektóre znaki astrologiczne bardzo szybko doświadczą zmiany statusu sentymentalnego. Dowiedz się tutaj, czy Twój jest jednym z nich!

Miesiąc marzec 2023, nie zna neutralności i wysłał astrologiczne wydarzenia galore. Były one bardzo dobre dla niektórych i bardzo złe dla innych. A prawda jest taka, że to jeszcze nie koniec! Jakby tego było mało, w ostatnich czterech dniach tego miesiąca na niebie utworzy się aspekt planetarny, który prawdopodobnie złamie serca 3 znaków astrologicznych. Dowiedz się tutaj, czy Twój jest jednym z nich!

Astro: który aspekt astrologiczny na niebie spowoduje złamanie serca?

Na niebie pod koniec marca 2023 roku tworzy się aspekt astrologiczny łączący dwie gwiazdy o przeciwnej symbolice i skutkach. Chodzi o Wenus, planetę miłości i związków, która dwa dni temu utworzyła koniunkcję z Uranem, gwiazdą wolności i zmian. Kiedy te dwa ciała niebieskie spotykają się, w sercu pojawia się pragnienie wyzwolenia i niezależności, co bardzo często prowadzi do zmian w sytuacji uczuciowej niektórych osób dotkniętych jej skutkami.

Horoskop: które znaki astro mogą doświadczyć końca romantycznego związku w ostatnich dniach marca 2023 roku?

Trzy znaki zodiaku mogą doświadczyć momentu całkowitej zmiany w swoim życiu miłosnym i uczuciowym. Niezależnie od tego, czy są tymi, którzy odchodzą, czy tymi, którzy są opuszczani, muszą być przygotowani na to, że rzeczy mogą się drastycznie zmienić pod koniec miesiąca. Chcesz wiedzieć, które znaki są dotknięte?

Taurus

Koniunkcja między Wenus a Uranem znajduje się w twojej konstelacji. Konieczne będzie zatem puszczenie rzeczy, które wiążą cię z przeszłymi uczuciami. Ten aspekt planetarny zmusi cię do wiązania się w inny, swobodniejszy sposób i do zmiany nawyków przywiązania. Przeżyj to jako konieczną ewolucję!

Leo

Nie daj się zaskoczyć tranzytowi Wenus i Urana, który będzie związany z Lilith, Czarnym Księżycem w twoim znaku, a więc będzie logiczną kontynuacją potrzeby niezależności, którą możesz mieć, ale której być może jeszcze nie zidentyfikowałeś. Poczujesz nadchodzącą zmianę i najlepiej, żebyś był gotowy na bardziej indywidualne i autonomiczne doświadczenia. Obejmijcie ten ruch.

Skorpion

W twoim życiu miłosnym pojawią się turbulencje i być może już widziałeś, że nadchodzą. Zwróć uwagę w nadchodzących dniach i nie baw się zbytnio z tymi, którzy nie widzą nadchodzących rzeczy. Bądź gotowy i walcz o to, czego chcesz, nie poddawaj się, bo możesz tego później żałować.

Koniunkcja Wenus i Urana to nie tylko związki i miłość!

Ten aspekt planetarny jest również znany z tego, że budzi bardziej śmiałą i oryginalną stronę naszej osobistej wizji. Planeta Uran reprezentuje zmiany w perspektywie i poszukiwanie nowości, zmian i oryginalności. Dlatego podczas tego niebiańskiego ruchu prawdopodobnie odważymy się na nowe spojrzenia, związki, działania artystyczne i rekreacyjne, a nawet nowe formy uwodzenia. Rozumiesz, czas spróbować wszystkiego!

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere