Strona główna » Zwierzęta » Ta kobieta ujawnia, jak jej pies pomógł jej wyjść z głębokiej depresji

Ta kobieta ujawnia, jak jej pies pomógł jej wyjść z głębokiej depresji

Ta kobieta ujawnia, jak jej pies pomógł jej wyjść z głębokiej depresji

Są w życiu wydarzenia, które mogą doprowadzić nas do depresji. Kiedy tak się dzieje, pomoc ze strony osób z naszego otoczenia jest najlepszym sposobem na to, abyśmy się nie pogrążyli. Clare Ware była ofiarą tego depresyjnego uczucia. Miała wyjątkowy przypadek, ponieważ w tej fazie mogła liczyć na swojego psa. Pies wspierał ją w trudnych chwilach! Dowiedz się więcej o przemianie Brytyjki w kolejnych linkach!

Krewny poradził Clare wave, żeby dostała psa!

Clare Wave jest obywatelką Anglii w „Epsonie”. Popadła w depresję, gdy osiągnęła swoje 40 urodziny. Nie chciało jej się już dbać o siebie. Nawet wzięcie prysznica nie było już dla niej nawykiem. Krewny zasugerował, że powinna dostać psa.

Przeszła przez to wszystko przez prawie 6 lat. Nie rozmawiała z nikim. Było to oczywiste, bo nawet gdy szła na zakupy nie wychodziła z domu. Potrzebowała towarzystwa, a pies jest dla niej idealny!

Czytaj więcej
Oto kiedy szczeniak naprawdę staje się dorosłym psem

Czas mijał i lata leciały. Przyjaciel poradził mu, aby adoptował psa. Zostało to podkreślone jako sposób na poprawę jego zdrowia psychicznego.

Ta kobieta ujawnia, jak jej pies pomógł jej wyjść z głębokiej depresjiŹródło : Capture Instagram

No i skończyła się ta pani stosując się do tej rady. Powiedziała: „Myślałam o tym długo i intensywnie. Nie byłam pewna siebie, bo od dawna walczyłam ze swoimi czarnymi myślami. Mieszkałam już z moimi papużkami, ale wiedziałam, że pies będzie inny.

Nadszedł czas, aby Klara dokonała adopcji!

Po tym jak podjęła decyzję o zdobyciu psa, wzięła Bea. Klara natychmiast uległa jej czarowi. Imię psa naznaczyło jakąś historię w jej życiu.

Pies miał tylko 2 miesiące , kiedy go przygarnęła. Po pewnym czasie oboje wydawali się nierozłączni. Tak więc Klara i Misiek zostali najlepszymi przyjaciółmi.

Do przeczytania
Poruszająca historia Duo, kota urodzonego z „dwoma twarzami”, którego nikt nie chce adoptować

Brytyjka zeznała, że. pies miał takie imię zanim go adoptowała. Uznała to za znak, ponieważ wcześniej miała takie samo przezwisko.

Kobieta ujawnia, jak jej pies pomógł jej wyjść z głębokiej depresjiŹródło : Capture Instagram

Aktualnie, ona jest coraz lepsza. Nadal musi walczyć z fibromialgią, ale pies zawsze jest przy niej. Misiek towarzyszy jej przez wszystkie okresy powrotu do zdrowia właścicielki.

Pies pomógł jej wyjść z tej depresyjnej fazy!

Życie Klary tak bardzo się zmieniło odkąd pojawił się pies! Stała się promienna i towarzyska. Nawiązuje znajomości. Dzieje się tak podczas spacerów z jej towarzyszem Misiem, gdy rozmawia z innymi właścicielami psów. Integruje się również ze społeczeństwem, wykonując prace wolontariackie.

Brytyjka stwierdziła następnie, że. „Mój pies pomaga mi otworzyć się na świat tylko dzięki temu, że jest blisko mnie. Nigdy nie czuję się z nim samotna. On zawsze przypomina mi, że jest niezbędny, by patrzeć w przyszłość self „. Prawdziwe dobrodziejstwo dla kobiety, która zgodziła się pójść za radą bliskich jej osób, by wyjść z depresji!

Czytaj więcej
Oto dlaczego koty tak bardzo kochają kartonowe pudełka

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.