Strona główna » Nowosci » Spróbuj ukończyć to wizualne wyzwanie, znajdując w ciągu 15 sekund drzewo, które różni się od pozostałych.

Spróbuj ukończyć to wizualne wyzwanie, znajdując w ciągu 15 sekund drzewo, które różni się od pozostałych.

Trzeba mieć wyjątkowe umiejętności, żeby tak szybko zdać ten test. Myślisz, że jesteś w stanie to zrobić?

Czy jesteś gotowy na dobrą zabawę? Jeśli tak, to ten test wizualny jest dla ciebie. Oprócz tego, że jest to rozrywka, ta mała łamigłówka jest dla Ciebie idealną okazją do zrobienia sobie przerwy. Musisz z niej skorzystać! Nie zaniedbuj chwil relaksu, które mogą pomóc Ci uciec od presji życia codziennego. Przygotuj się więc i rozpocznij test.

Na czym polega test wizualny?

Ten test wizualny oceni Twoją szybkość, szybkość koncentracji oraz umiejętności obserwacji i analizy. Będziesz więc musiał obserwować obraz, który zaproponujemy Ci w celu zidentyfikowania intruza. W rzeczywistości na obrazie, który zamierzamy Ci pokazać, znajduje się kilka drzew, prawie wszystkie identyczne, ale jedno z drzew różni się od pozostałych. Jak widać, aby ukończyć ten test, będziesz musiał znaleźć intruza. Co więcej, twój czas będzie ograniczony, ponieważ będziesz miał tylko 15 sekund na dokonanie wyboru. Będziesz zatem musiał być szybki i skuteczny. Ale przede wszystkim, jeśli chcesz odnieść sukces, będziesz musiał być naprawdę skoncentrowany.

© Grudna

 

Jaki jest sens wykonywania testów wizualnych?

Zagadki wizualne są idealne do poprawy niektórych zdolności poznawczych. Pomagają zidentyfikować ewentualne problemy z koncentracją i zmniejszyć związane z nimi zaburzenia. Służą również jako ćwiczenie dla oczu i mózgu. Dzięki testom wizualnym tego typu nauczysz się lepiej analizować to, co znajduje się przed Tobą i nie pozwolisz, aby cokolwiek umknęło Twojej uwadze. W rezultacie będziesz w stanie lepiej wziąć pod uwagę wszystkie dane, które masz, gdy staniesz przed problemem lub testem.

Właśnie minął czas. Czy udało Ci się zidentyfikować intruza?

Gratulacje dla tych, którym w tak krótkim czasie udało się znaleźć drzewo różniące się od pozostałych. Wasza spostrzegawczość i sprawność są naprawdę imponujące.

Dla tych z Was, którym nie udało się znaleźć poszukiwanego drzewa, nie martwcie się, pomożemy Wam. W tym celu zapraszamy do ponownego przyjrzenia się obrazkowi testowemu. Następnie należy skupić się na drugim rzędzie drzew od góry. Na koniec spójrz na środek tego rzędu, a zobaczysz drzewo, które ma przy sobie małą sosnę. Jeśli nadal masz problem z jej znalezieniem, oto rozwiązanie w obrazkach.

© Grudna

 

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten test wizualny i zapraszamy do dzielenia się nim na swoich portalach społecznościowych, aby Twoi znajomi mogli się nim cieszyć.

 

Related post

Isidora Lettiere
Napisane przez : Isidora Lettiere