Strona główna » Nowosci » Sprawdź swoje IQ: Czy potrafisz znaleźć odpowiedź na ostatnie działanie?

Sprawdź swoje IQ: Czy potrafisz znaleźć odpowiedź na ostatnie działanie?

Ten test jest dla bardziej logicznie myślących.

Dzisiejszy test jest specjalnie dla bystrzaków z matematyki. Skoro o tym mowa, czy można znaleźć związek między gumą do żucia a matematyką? O dziwo, jest taki.

Badanie przeprowadzone przez Wrigley Science Institute wykazało, że żucie gumy może zwiększyć inteligencję o 3%. Przyczyna tego zjawiska jest, póki co, wciąż nieznana. Przy dzisiejszym teście, aby zdać, będziesz potrzebował więcej niż jeden pakiet. Pokaż swoje umiejętności matematyczne, rozwiązując to trudne działanie.

Jak znaleźć wynik ostatniej operacji?

Test, który ci dajemy, to dość zaawansowany test IQ. Trzeba będzie pomyśleć jak najdalej i poszukać logiki tego ćwiczenia, które na pierwszy rzut oka wygląda na łatwe.

To ćwiczenie może wyglądać na łatwe, ale w rzeczywistości jest trudne i tylko najbardziej inteligentni ludzie są w stanie je pokonać. Jeśli robiłeś wcześniej testy IQ, to ten jest na wyższym poziomie.

Aby przez nią przebrnąć, będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności logiczne i matematyczne.

© Grudna

 

Jak znajdziemy odpowiedź na końcowe równanie?

To ćwiczenie oszukało wielu dzięki swojej niefrasobliwej prezentacji. Najlepsi zawiedli, ale najmądrzejsi też. Na jego rozwiązanie potrzebujesz czasu, ale też musisz wypróbować wszystkie możliwe kombinacje obliczeń.

Aby uzyskać wynik ostatniej operacji, trzeba wyjść poza to, co widoczne i znaleźć skazę. Celem jest znalezienie związku między tymi wszystkimi liczbami. Rzeczywiście, we wszystkich tych operacjach istnieje logiczny ciąg i żadne liczby nie są umieszczane przypadkowo.

Na początek spróbuj znaleźć logikę pierwszej operacji. Jeśli masz odpowiedź, spróbuj ponownie dla drugiego i tak dalej. Gdy dojdziesz do ostatniej operacji, wystarczy, że ją dokończysz używając tej samej operacji. Dla ułatwienia dodam, że obliczenia, które należy wykonać w tych operacjach to dodawanie i mnożenie.

Zapraszamy do kliknięcia „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.