Strona główna » Zwierzęta » Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Tę kobietę spotkał tragiczny koniec podczas spokojnego spaceru z psem po polach Billingshurst w Anglii.

Stado krów zabiło 55-letnią kobietę. Spacerowała z psem po polach w Billingshurst w Anglii… kiedy została wciągnięta w dziwaczną ucieczkę, którą badają władze.

Spacerowała z psem, gdy zaatakowało ją stado krów

Około 30 krów następnie przejechało kobietę. Sąsiedzi znaleźli ją „pokrytą krwią i błotem”. Ratownicy medyczni przybyli na miejsce, gdy kobieta jeszcze żyła. Zmarła jednak podczas przenoszenia do karetki podczas zabiegów reanimacyjnych.

Czytaj więcej
8 najmądrzejszych zwierząt na świecie, niektóre z nich uczą się grać w gry wideo

Siostra kobiety opublikowała również na swojej stronie na Facebooku, że pies był „bezpieczny, zdrowy i przestraszony”.

Problem Problem tratowania krów pojawił się już w maju ubiegłego roku. Mężczyzna został poważnie ranny po tym, jak został stratowany przez grupę zwierząt. Na szczęście przeżył.

Władze próbują ustalić czy ta grupa krów cierpi na gąbczastą encefalopatię bydła, lepiej znaną jako „choroba szalonych krów”. Przyczyną tej choroby jest zakaźne białko znajdujące się w mózgach różnych ssaków.

Nie ma dowodów na to, że jest to spowodowane zarażeniem, ale istnieją dowody na to, że przyczyną są problemy żywieniowe lub genetyczne. W tym przypadku władze starają się wyśledzić te bydło i poddać je ubojowi.

Czytaj więcej
4 wskazówki dotyczące szkolenia psa z miłością

Ofiara kochała swojego psa i ogólnie wszystkie zwierzęta, według jego krewnych i sąsiedztwa.

<yoastmark class=

Świadkowie kobiety stratowanej przez krowy

Znajomy, który nie chciał podać swojego nazwiska, powiedział Byłem w domu zaraz po wypadku i kiedy przyjechałem, moi sąsiedzi próbowali go reanimować. Byłem zdruzgotany. Potem zobaczył policję, karetki pogotowia, a potem siostra kobiety wybiegła i znalazła ją leżącą na polu, zakrwawioną.

Ten sam świadek powiedział o ofierze Była urocza, kochała zwierzęta i swojego psa. Co więcej, była niezwykłą osobą. Myślenie, że krowy ją zdeptały, jest po prostu okropne. Nawet ich nie jadła, była wegetarianką. Zawsze spacerowała ze swoim psem przed moim domem.

Do poczytania
Mężczyzna wyprowadza psa na spacer i robi mu coś strasznego

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.