Strona główna » Zwierzęta » Smutny i przerażony Pitbull, który przez 2 lata był trzymany w ciasnej klatce, ma teraz zdeformowane ciało

Smutny i przerażony Pitbull, który przez 2 lata był trzymany w ciasnej klatce, ma teraz zdeformowane ciało

Smutny i przerażony Pitbull, który przez 2 lata był trzymany w ciasnej klatce, ma teraz zdeformowane ciało

Historia psa rasy Pitbull o imieniu Landis, który dwa lata swojego życia spędził w klatce, bo poprzedni właściciele nie chcieli go wypuścić.

Landis dorastał tak przez te dwa lataklatka stała się dla niego zbyt mała, a jego ciało uległo deformacji i skarłowaceniu, ponieważ nie mógł prawidłowo rosnąć.

Na szczęście, schronisko zapewniło Landisowi wspaniałą opiekę, której potrzebował. I trafił do prawdziwego raju, mimo że był w schronisku.

Miał hydroterapię, fizykoterapię i leczenia, aby pomóc wyprostować jego ciało. Landis, który miał bardzo złe życie, nadal był słodki i kochał uwagę każdego, kogo spotkał.

Źródło : Capture Instagram

Dzięki podarowanej mu opiece i miłości, pitbull jest zdrowy i szczęśliwy, to cud!

Teraz mieszka z kochającą rodzinąTo najszczęśliwszy psiak, który cieszy się z nowych miejsc i wolności.

Źródło : Capture Instagram

Tak jak dziecko, twoje zwierzęta potrzebują opieki medycznej od pierwszych tygodni życia. W przeciwnym razie mogą zarazić się pasożytami i chorobami, które mogą sprawić, że Twoja rodzina będzie chora. Dlatego ochrona Twojej rodziny oznacza utrzymanie zdrowia Twojego pupila.

Czego potrzebuje Twój zwierzak dla swojego dobrego samopoczucia

Wyobraź sobie, że jesteś związany przez wiele godzin do słupa lub dachu domu. Jak byś się czuł? Myślisz, że byłoby ci wygodnie? Myślisz, że skończyłoby się to frustracją?

Zwierzę, które nie zna innego życia niż bycie uwiązanym na łańcuchu, odczuwa ciągły ból. Zmusza się ich do jedzenia, spania, oddawania moczu i kału w tym samym miejscu.

Łańcuchy mogą łatwo zaplątać się wokół drzewa, Łańcuchy mogą łatwo zaplątać się wokół drzewa, słupka, budy lub innych przedmiotów, co może prowadzić do dalszych obrażeń lub nawet śmierci przez powieszenie. Ponadto w krótkim czasie psy stają się znudzone, niespokojne, lękliwe, a nawet bardzo agresywne.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.