Strona główna » Zwierzęta » Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wynurza się z wody, aby go pożreć

Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wynurza się z wody, aby go pożreć

Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wynurza się z wody, aby go pożreć

Niesamowite. Na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Facebooku, furorę robi imponujące zdjęcie. Przedstawia ono krokodyla wyłaniającego się z głębin rzeki i próbującego pożreć rozkojarzonego słonia, który akurat pił. Turysta uchwycił tę makabryczną scenę. Nigdy nie wyobrażał sobie, że to nagranie stanie się internetowym fenomenem.

Wirusowe zdjęcia na Facebooku pokazują rodzinę słoni pijących wodę z szybko płynącej rzeki. Nigdy nie wyobrażając sobie, że z głębin prześladuje ich ogromny krokodyl. A zwłaszcza, że ich zaatakuje.

Brutalny atak

W rzeczywistości słoń nigdy nie wyobrażał sobie, że jego pragnienie napicia się wody z rzeki zaatakowanej przez krokodyle będzie go drogo kosztować. Rzeczywiście, był brutalnie ugryziony przez okrutnego gada, który wykorzystał okazję, by podkraść się do niego i żerować na nim.

Czytaj więcej
Pies przyłapany na praniu ubrań łapami w wannie (wideo)

Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wynurza się z wody, aby go pożrećŹródło: Capture Instagram

Te wirusowe zdjęcia na Facebooku opowiadają o strasznym doświadczeniu młodego słonia, który po cichu pił wodę z rzeki. Jednak po zanurzeniu trąby w wodzie, pachyderm nie zdawał sobie sprawy, że ogromny krokodyl wyłania się z głębin, by go pożreć.

Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wynurza się z wody, by go pożrećŹródło: Capture Instagram

Bardzo ostrożnie i nie wykonując żadnego ruchu w rzece, ogromny krokodyl zbliżył się do niej słonia … Otworzył szczęki i złapał go za trąbę. Jednak ten przerażający atak został powstrzymany przez reakcję ssaka. Ssak był w stanie wyrwać się drapieżnikowi z całej siły i wyszedł z tego zwycięsko.
Słoń pije wodę z rzeki, ale krokodyl wyłania się z wody, by go pożrećŹródło: Capture Instagram

Po kilku minutach terroru na Facebooku, słoń Przerażonemu słoniowi udało się uwolnić trąbę ze szczęk krokodyla. Rzeczywiście, kopnął z całej siły i wybiegł z niebezpiecznej rzeki, aby uniknąć dalszych ataków innych krokodyli. Znajdował się bowiem na zakazanym i szczególnie wrogim terytorium.

Zdjęcia udostępnione na Facebooku przez stronę „Last Animalszgromadziły ponad 20 000 wyświetleń. Ale także 500 udostępnień i 320 komentarzy. „Możesz być jednym z największych na świecie, ale na razie jesteś w moim domu”, „nawet słoń musi uważać na swoje plecy” – pisali internauci.

Czytaj więcej
Te 7 rzeczy robią wszystkie psy i co one oznaczają

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.