Strona główna » Zwierzęta » Setki ptaków atakują samolot, pilot jest zszokowany, gdy uświadamia sobie przyczynę

Setki ptaków atakują samolot, pilot jest zszokowany, gdy uświadamia sobie przyczynę

Setki ptaków atakują samolot, pilot zszokowany, gdy rozumie przyczynę

Pilot próbował odstraszyć ptaki, które atakowały samolot. Był pewien, że jeśli ptaki dotrą do silnika, to samolot się rozbije. Więcej o tej historii przeczytasz w tym artykule!

Ptaki zakłócają lot!

Ptaki wplątały się w samolot, którym leciał Jason i nie wydawały się odlecieć. Wywołało to niepokój wśród pasażerów i personelu pokładowego. Jason próbował wszystkich uspokoić, ale sytuacja stawała się coraz bardziej krytyczna. W końcu musiał skontaktować się z dyspozytornią, aby znaleźć rozwiązania, ponieważ ptaki stawały się bardzo agresywne.

W samolocie pasażerowie byli przerażeni, ponieważ okna zostały przesłonięte przez ptaki. Ptaki uniemożliwiały im zobaczyć na zewnątrz. Tymczasem załoga samolotu próbuje uspokoić pasażerów. Jason zdaje sobie sprawę, że musi działać szybko, aby rozwiązać sytuację!

Do przeczytania
Historia psa, który został porzucony na lotnisku i adoptowany przez pilota w Stanach Zjednoczonych

Jason otrzymał polecenie zawrócenia i tak też zrobił. Miał jednak trudności z unikaniem ptaków na drodze samolotu. Niektóre z ptaków uderzyły nawet w okna, tworząc w nich niewielkie pęknięcia.

Setki ptaków atakują samolot, pilot zszokowany, gdy uświadamia sobie przyczynęŹródło : Capture Instagram

Kiedy pilot został poinformowany o sytuacji awaryjnej, zrozumiał, jak ważne jest dotarcie do lądowisko. Wiedział, że służby ratunkowe są już w drodze i że koniecznie musi tam być. Jednak sprawy nie potoczyły się zgodnie z planem. Po dotarciu na miejsce Jason stwierdził, że sytuacja jest poważniejsza niż sobie wyobrażał.

Jason pozostaje skupiony na swoim celu!

Ptaki zaczynały niebezpiecznie zbliżać się do silnika samolotu. Jason wciąż koncentrował się na osiągnięciu pasa startowego, gdy silnik eksplodował. To spowodowało, że samolot stracił wysokość. A panika sięgała zenitu, ale pilot był zdeterminowany, by utrzymać kontrolę.

Jason znajduje się w krytycznej sytuacji, kiedy zdaje sobie sprawę, że samolot, którym leci, jest na ma się rozbić. Postanawia wykonać przymusowe lądowanie i wtedy dostrzega w oddali pas wody. Wierzy, że możliwe jest bezpieczne wylądowanie na wodzie, co daje im jedyną szansę na przeżycie.

Czytaj więcej
Video: Pies zasypia na siedzeniach pociągu, a pasażerowie postanawiają dać mu odpocząć

Setki ptaków atakują samolot, pilot zszokowany, gdy rozumie przyczynęŹródło : Capture Instagram

Jason dotarł do wyładować urządzenie, choć lądowanie nie było idealne. Jego główną troską było bezpieczeństwo pasażerów. Po uderzeniu pasażerowie wpadli w panikę. Jasonowi i drugiemu pilotowi udało się wydostać z foteli i dotrzeć na dno samolotu.

Gdy samolot został opanowany przez te ptaki, ratownicy postanowili przeprowadzić ewakuację. Pomimo. napotkanych trudności z otwarciem drzwi, załodze udało się w końcu wyprowadzić wszystkich z samolotu. Kilku pasażerów próbowało wyjść przed innymi, ale skończyło się to problemami!

Ptaki atakowały samolot

Ludzie, którzy próbowali wydostać się z samolotu, stali się celem ptaków. Mimo to. zanurkowali do wody, by się chronić. Rzeczywiście, przyczyna agresywności tych ptaków pozostaje nieznana.

Wszyscy próbowali wydostać się z samolotu! Jason skakał jako ostatni, ale na szczęście pomogli mu ratownicy. Tymczasem zauważył, że ptaki zaczęły krążyć po niebie nad tonącym samolotem.

Do przeczytania
Głuchy pies zmienia na zawsze życie dziewczynki

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.