Strona główna » Zwierzęta » Rozdzierające serce wideo psa pomagającego psu na wózku inwalidzkim

Rozdzierające serce wideo psa pomagającego psu na wózku inwalidzkim

Wśród treści pojawiających się na portalach społecznościowych są takie, w których psy wywołują poruszenie, gdyż zwierzęta te, znane jako „najlepszy przyjaciel człowiekaTo powoduje niekończące się reakcje na platformach cyfrowych.

Czy jest to pies pomagający śmieciarzowi czy prowadzenie stada owiec, utwory audiowizualne z udziałem tych zwierząt obfitują w scenariusze interakcji społecznych. Ponadto psy są tak lojalne wobec swoich panów, że każdy ich czyn staje się aktem miłości.

Zazwyczaj historie z udziałem tych zwierząt są związane z człowiekiem, ale okazuje się, że w tej historii, która przeszła wirusowo, chodzi o dwa psy.

Na Twitterze użytkownik @buitengebieden zamieścił wideo 5 sekund, co wystarczyło, by zbulwersować internet.

Urocze wideo psa pomagającego psu na wózku inwalidzkim

W filmie można zobaczyć wielkie znaczenie przyjaźni. Biały pies pomógł swojemu brązowemu przyjacielowi zejść ze śliskiej ścieżki. Rzeczywiście było to niemożliwe, aby ciemno umaszczone zwierzę zrobiło to samodzielnie, ponieważ jest niepełnosprawne i porusza się na wózku inwalidzkim.

Więc uroczy psiak trzymał w pysku piłkę, podczas gdy jego psi przyjaciel zrobił to samo, i pociągnął go do trawiastego obszaru, aby kontynuować grę.

„Przyjaciel to ktoś, kto…”W przejmującym wideo czytamy.

Czułe wideo psa pomagającego psu w wózku inwalidzkimŹródło : Capture Instagram

Zgodnie z oczekiwaniami, wideo stało się wirusowe, a ludzie komentowali je, z niektórymi zamieszczając filmy, które również pokazują pomysłowość psów, podczas gdy inni piszą promienne wiadomości.

„Najlepszy pies we wszechświecie” ; „Oto dlaczego kocham sieci społecznościowe” ; „To jest znaczenie prawdziwej przyjaźni Psy to anioły ziemi”; „Pies nigdy cię nie opuszcza, mówię to z doświadczenia”.

Poniżej przedstawiamy filmik z przetargu, co z kolei jest lekcją dla wielu:

Przyjaciel to ktoś, kto… pic.twitter.com/TkgISastDn

– Buitengebieden (@buitengebieden) 16 stycznia 2023 r.

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, to polecamy Ci odwiedzić nasz Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.