Strona główna » Zwierzęta » Rozdzierające serce nagranie, na którym została przyłapana na porzucaniu swojego niewidomego psa

Rozdzierające serce nagranie, na którym została przyłapana na porzucaniu swojego niewidomego psa

Została złapana na kamerze porzucając swojego niewidomego psa, chwytające za serce wideo

Kamera monitoringu złapała na wideo rozdzierający serce akt. Pies zostaje porzucony przez swojego właściciela na ulicy. Organizacja zajmująca się ochroną zwierząt próbuje pomóc 14-letniemu Cocker spanielowi. Dowiedz się, dlaczego został porzucony przez swojego właściciela w poniższych liniach!

Nagranie z kamery monitoringu, na którym widać psa!

Gestu widocznego na filmie nie można określić jako. było to żałosne i denerwujące. Pies, który prawdopodobnie potrzebował pomocy i opieki został porzucony na ulicy gdzieś w Argentynie.

Tym razem pies jest widziany ze swoim właścicielem idącym na smyczy. Nie ma wątpliwości, że jego właściciel ma tak zdradziła psa. Rzeczywiście, biedak jest w złym stanie i jest już ślepy. Kobieta, która go porzuciła, zrobiła kilka kroków w ogrodzie, zanim go zostawiła.

Czytaj więcej
Niewiarygodne wideo tej kobiety, która znalazła swojego psa po strasznym tornadzie

Wyglądało to tak. pożegnała się po obejrzeniu filmiku. Dodatkowo widać, jak przytula na pożegnanie swojego psa. Zwierzę było tak niezadowolone z gestu swojej pani, że zaczęło szczekać. Kobieta położyła go następnie przed ogrodem jednego z domów i odeszła.

Po tej akcji właścicielka nigdy nie obejrzała się za siebie. Rzeczywiście.pies szczekał, jakby się bał. Zostawiła jednak wiadomość w skrzynce pocztowej domu, w którym porzuciła swojego pupila.
Została złapana na kamerze, jak porzuca swojego niewidomego psa, rozdzierające serce wideoŹródło : Capture Instagram

Wiadomość od właściciela!

Wiadomość w skrzynce pocztowej pozostawia kilka wskazówek. Mówiła o psie i jego preferencjach. W zasadzie wszystko, co można o nim wiedzieć.

Z listu, pies ma na imię AdrianoUrodził się 6 października 2008 roku. Czyli ma 14 lat. I że jest dobrym psem według jego przekazu, bo w ogóle nie gryzie.

Czytaj więcej
Człowiek skazany za zaniedbanie psa, który przez niego umiera

Pies ma problemy ze zdrowiem , ponieważ nie może znieść domowych posiłków – napisała w liście kobieta. Na dodatek był niewidomy dopiero od trzech lat.

Ten czyn bardzo zaskoczył właścicielkę domu, która odkryła zwierzę. Zastanawiała się, jak właściciel psa mógł to zrobić i jaki miałby być tego powód. Niestety, nie mogła zatrzymać psa więc zadzwoniła do schroniska.

Co się potem stało z psem?

Więc umieściliśmy Adriano w domu zastępczym , aż znajdzie się dla niego prawdziwa rodzina. Ta rodzina będzie mogła sprawić, że zapomni o męce, którą przeszedł. Pracownicy schroniska zlitowali się nad psem. Następnie dzieli się swoimi intencjami „Próbujemy przekształcić cały ten gniew w działanie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć najlepszą rodzinę dla Adriano”.

Una mujer abandonó a un perro ciego y ahora buscan a una familia que lo adopte https://t.co/E71zFZdAFI

Czytaj więcej
Ten weterynarz wpada w panikę, gdy bada tego psa, wzywa bezpośrednio policję

Adriano es un cocker spaniel de 14 años. Las cámaras de seguridad grabaron el momento en que la dueña lo dejó en una casa. pic.twitter.com/n40V2hbtiv

– TN – Todo Noticias (@todonoticias) July 18, 2022

„Zastanawiam się, jak można wyjść z domu, z napisanym listem, założyć mu uprząż, smycz i spacerować z nim jak każdego innego dnia, wiedząc, że się go porzuci? Jak mogą istnieć tak źli ludzie?” powiedział rzecznik schroniska wciąż zdumiony tą sceną.

Do przeczytania
Myślała, że ratuje chorego psa, ale spotkała ją wielka niespodzianka

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.