Strona główna » Zwierzęta » Rodzina zostawia otwarte drzwi na 5 minut, wraca i odkrywa coś nie do pomyślenia

Rodzina zostawia otwarte drzwi na 5 minut, wraca i odkrywa coś nie do pomyślenia

Rodzina zostawia otwarte drzwi na 5 minut, wraca i odkrywa coś nie do pomyślenia

Goliath był tylko maleńkim cielakiem, kiedy Shaylee Hubbs i jej rodzina uratowali go w 2015 roku: powiedziała ABC News, że był „tak słaby i tak mały, że nie mógł wstać i mogłeś go podnieść bardzo łatwo”.

Bardzo inteligentne i urocze małe cielę.

Wkrótce jednak cielę podrosło… i w miarę jak rosło, znalazło nieoczekiwane źródło inspiracji: Great Dane rodziny, Leo.

Wkrótce rodzina uznała, że Goliat „myślał, że to pies”. W najbardziej pamiętnym momencie, rodzina zostawiła otwarte drzwi „przez pięć minut” i wrócił, by stwierdzić, że cielak wszedł i przytulił się do kanapy:

Rodzina zostawia otwarte drzwi na 5 minut, wraca i odkrywa coś nie do pomyśleniaŹródło : Capture Instagram

Shaylee podzieliła się fot.który stał się wirusem. Została ona udostępniona ponad 40 000 razy.

Je nawet z psiej miski. Ale to zrozumiałe, że Goliath przyjął te psie nawyki: Leo jest nie tylko jego najbliższym przyjacielem, ale jest główną postacią ojca Goliatha, odkąd przybył na ranczo.

Źródło : Capture Instagram

„Polizałby cielaka po twarzy lub próbowałby go popchnąć, aby go podnieść” – powiedziała Shaylee w rozmowie z ABC. „Godzinami leżał przy chorym cielaku, tylko po to, by dotrzymać mu towarzystwa.”

Rodzina nie wydaje się Rodzinie nie przeszkadza, że ich cielę myśli, że jest psem, bo kochają je jako takie, nazywając je moim drogim „zwierzakiem i członkiem rodziny”.

Cielęta również należą do rodziny i potrzebują dużo miłości i czułośćTak jak w przypadku kota czy psa. Te zwierzęta są bardzo kochane, czułe i inteligentne, potrzebują tylko rodziny, która da im miłość i przywiązanie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.