Strona główna » Zwierzęta » Rodzina znajduje swojego zagubionego psa, robią niespodziankę swojemu chłopcu w szkole (zdjęcia)

Rodzina znajduje swojego zagubionego psa, robią niespodziankę swojemu chłopcu w szkole (zdjęcia)

Rodzina odnajduje swojego zagubionego psa, robią niespodziankę swojemu chłopcu w szkole (zdjęcia)

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Zamiast cieszyć się na święta, rodzina Licatów ponosi straszną stratę: ich ukochany pies, Piper, nagle zniknął.

Rodzina szukała jej wszędzie, zamieszczała jej zdjęcia w mediach społecznościowych, kontaktowała się z sąsiadami i grupami społecznymi. Modlili się o bezpieczny powrót Pipera. Niestety, po tygodniach bez śladu, obawiali się, że już nigdy go nie zobaczą.

Rodzina zaskakuje chłopca w szkole, łącząc go z jego zagubionym psem

Piesek kocha wszystkich w swojej rodzinie, , ale jego więź z bratem Carterem jest szczególna. „Obaj zakochali się od pierwszego wejrzenia” – powiedziała April Licata, matka Cartera.

Czytaj więcej
Co się stanie, jeśli przez pomyłkę przytniesz wąsy swojemu kotu lub psu?

Bez Pipera, rodzinne obchody świąteczne zostały w całości zniweczone. Rzeczywiście, cała rodzina, a zwłaszcza dwoje najstarszych, Carter i Natalie, nie byli w nastroju świątecznym. „Wszyscy byliśmy smutni”, powiedział pan Licata. „Starsze dzieci nie chciały mieć nic wspólnego z dekorowaniem choinki i było to dla nich bardzo ponure Święto Dziękczynienia.

Rodzina zaskakuje chłopca w szkole, łącząc go z jego zagubionym psem (zdjęcia)Źródło : Capture Instagram

Dwa tygodnie później, Licata otrzymała wiadomość na Facebooku od Genesee County Animal Shelter. Osoba pragnąca zachować anonimowość podrzuciła do schroniska psa. Pies pasował do opisu Piper. „Mój mąż i ja jedliśmy obiad. Szczerze mówiąc, piszczeliśmy z radości w ciężarówce” – wspomina April.
Rodzina zaskakuje chłopca w szkole, łącząc go z jego zagubionym psem (zdjęcia)Źródło : Capture Instagram

Carter był poza miastem, gdy odebrali Piper. Licata postanowiła zachować tajemnicę i uczynić ich ponowne spotkanie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zagubiony pies odnajduje swoją rodzinęŹródło : Capture Instagram

Kiedy Carter zobaczył swojego psa na przednim siedzeniu vana, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ale kiedy zorientował się, że to Piper, natychmiast wybuchł łzami. Ogon Piper oszalał na widok swojego młodego pana. Więc jak tylko wsiadł do furgonetki, wskoczył w jego ramiona, obsypując go uściskami i pocałunkami.

Czytaj więcej
Oto dlaczego nigdy nie powinieneś pozwolić na spotkanie dwóch psów na smyczy

pic.twitter.com/ASN4gKD7G5

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) March 8, 2023

Jeśli chcielibyście przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Do przeczytania
Myśleli, że uratowali normalnego kota, dopóki jego futro się nie zmieniło

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.