Strona główna » Nowosci » Puzzle: Utwórz 2 kwadraty, przesuwając tylko 4 zapałki!

Puzzle: Utwórz 2 kwadraty, przesuwając tylko 4 zapałki!

Ta łamigłówka to prawdziwe wyzwanie dla Twoich umiejętności obserwacji, myślenia i logiki.

Dzisiejszy test IQ to łamigłówka, która będzie wyzwaniem dla twojego logicznego umysłu i zdolności do rozwiązywania zagadek. Musisz utworzyć 2 kwadraty, przesuwając tylko 4 zapałki.

5% osób potrafi rozwiązać tę zagadkę w czasie krótszym niż 14 sekund. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją inteligencję i kreatywność?

© Grudna

 

Prezentacja puzzli

Ta łamigłówka jest zagadką logiczną, której rozwiązanie wymaga dużo myślenia. Wymaga ona oryginalnego lub lateralnego myślenia.

Stopień skomplikowania tej łamigłówki zależy od błędu tkwiącego w intuicji. Błąd ten jest szczególnie częsty przy rozwiązywaniu zagadki prawdopodobieństwa warunkowego. Dzieje się tak dlatego, że ludzie mają tendencję do myślenia w kategoriach absolutnego prawdopodobieństwa.

Ta zagadka jest szczególnie interesująca, ponieważ stymuluje twój umysł i twoje umiejętności. Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na obrazek i skoncentrować się, zanim zaczniesz myśleć.

Ponadto musisz być ostrożny wobec oczywistości, myśląc poza pudełkiem, aby znaleźć ostateczne rozwiązanie.

Dzisiejsza zagadka jest w formie zapałek, które musisz przenieść, aby utworzyć 2 kwadraty. Masz ograniczenie czasowe 14 sekund, aby spróbować rozwiązać test. Jednak nie musisz uruchamiać zegara i bawić się, myśląc o właściwym rozwiązaniu.

Naszym celem jest zrelaksowanie Cię poprzez danie Ci wyboru. Proszę bardzo, wszystko zależy od Ciebie!

Zapraszamy do kliknięcia na „Dalej” poniżej, aby odkryć rozwiązanie na następnej stronie.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.