Strona główna » Zwierzęta » Psy i koty mają jedno ostatnie życzenie przed śmiercią, mówi weterynarz

Psy i koty mają jedno ostatnie życzenie przed śmiercią, mówi weterynarz

Psy i koty wszystkie mają jedno ostatnie życzenie przed śmiercią, według weterynarza

Koty i psy mają również swoje ostatnie życzenia przed śmiercią, co weterynarze znają aż za dobrze i komentują z ciężkim sercem.

Jesse D. zapytał na Twitterze pewnego weterynarza, jaka jest najtrudniejsza część jego pracy:

Specjalista bez wahania odpowiedział: „Najtrudniej jest zobaczyć stare lub chore zwierzęta, które przed śmiercią szukają swoich właścicieli.

A najgorsze jest to, że 90% właścicieli, według tego weterynarza, nie chce być w pomieszczeniu ze zwierzęciem.

Ludzie odchodzą, więc nie widzą, jak umierają, i nie zdają sobie sprawy, że to w tych ostatnich chwilach życia potrzebują ich najbardziej, powiedział weterynarz.

Psy i koty również mają ostatnie życzenie przed śmiercią, mówi weterynarzŹródło : Capture Instagram

Weterynarze apelują więc – za pośrednictwem mediów społecznościowych – by właściciele byli blisko swoich pupili do końca.

Nieuniknione jest, że umrą przed tobą. Pamiętaj, że jesteś centrum jego życia, może dla ciebie był tylko twój zwierzakAle dla niego byliście całym jego światem, rodziną. Dlatego, nawet jeśli jest to trudne, nie porzucaj go w ostatniej chwili. Nie pozwólcie mu umrzeć w zimnym pokoju z obcą osobą, w miejscu, które nie jest jego domem i którego nie lubi.

To bardzo bolesne dla weterynarzy widzieć jak zwierzęta nie trafiają z powrotem do Nie rozumieją, dlaczego ich pan ich opuścił. Przecież jedyne czego potrzebują w tym momencie to komfort, miłość i przywiązanie swojego pana.

Psy i koty również mają ostatnie życzenie przed śmiercią, według weterynarzaŹródło: Capture Instagram

Weterynarze dokładają wszelkich starań, aby. zwierzęta nie są zbyt przerażoneAle są dla nich zupełnie obcy. Nie bądź tchórzem, bo jest to dla ciebie zbyt bolesne! Pomyśl o swoim wiernym partnerze życiowym, znoś za niego ból i pomóż mu swoją obecnością spokojnie przejść przez piękny tęczowy most.

Twój pupil zasługuje na to bardziej niż ktokolwiek inny!

Adoptuj, uratuj życie i wygraj psa lub kota. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów takich jak ten, polecamy odwiedzić kategorię Zwierzęta domowe.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.